Nástup do školy 1. - 5. ročník
kvě

Nástup do školy 1. - 5. ročník

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Vlády ČR mohou žáci 1. stupně základní školy nastoupit do školy od 25. května 2020. Účast dětí je dobrovolná. Toto rozhodnutí má specifické podmínky, které…(více)

dub

Primární prevence v době nouzového stavu

Vážení rodiče, stále se nacházíme ve velice složité době, a proto Vám nabízíme pomoc.    S požadavky týkajícími se výuky, se  obracejte na třídní učitele a učitele jednotlivých předmětů.  V případě…(více)

Poskytování ošetřovného

Poskytování ošetřovného

Informace - ošetřovné

Informace - ošetřovné

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě. Pozor! Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař. Více informací naleznete zde .   (více)

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Zakazuje se s účinností ode dne 11. března 2020: osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb…(více)

KORONAVIR: Mimořádné opatření

KORONAVIR: Mimořádné opatření

Mimoradne-OPP-karantenni-opatreni-pro-obcany-CR-po-navratu-z-Italske-republiky-1-.pdf (více)

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY

26. února proběhlo školní kolo soutěže v poznávání přírodnin. Akce se zúčastnilo celkem 152 žáků. Nejpočetnější skupinu tvořili 6.-7.třídy. Tři nejúspěšnější z každé kategorie postupují do okrskového…(více)

PREVENCE: Koronavirus

PREVENCE: Koronavirus

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje Vám předáváme informace k problematice výskytu koronaviru v Evropě.  Podle doporučení vládních představitelů všechny vyzýváme…(více)

Logohrátky pro předškoláky
úno

Logohrátky pro předškoláky

Ve středu 19. února se konalo v 2. MŠ Školní ve spolupráci se ZŠ Komenského odpoledne pod názvem „Logohrátky s předškoláky“. Na děti čekalo šest stanovišť, každé zaměřené na jiné téma. V průběhu dvou…(více)

Předškoláci v tělocvičně
úno

Předškoláci v tělocvičně

Ve středu 26. února jsme uspořádali pro předškoláky v hale naší školy „Sportovní odpoledne“. Všechny paní učitelky prvního stupně připravily pro děti hodinu tělesné výchovy. Odpoledne se zúčastnilo…(více)