Poznávání přírodnin - soutěž

Poznávání přírodnin - soutěž

Školní kolo soutěže proběhne 26.2.2020 v učebně výtvarné výchovy (přírodniny) a třídě 7.B (promítání) Seznamy pro přípravu jsou shodné jako na ZŠ Husitská, odkaz ke stažení zde: https://www…(více)

Lyžařský kurz 8.A

Lyžařský kurz 8.A

Tak jako  každý rok se naši žáci osmých ročníků zúčastnili lyžařského kurzu  na Grohmanově boudě v Krkonoších. Tato chata se nachází v perostoru Strážné - Zadní Rennerovky. naše škola využívá tuto…(více)

Čtení ve školce II

Čtení ve školce II

Před Vánocemi se žáci 5. A vypravili za malými kamarády do 2. mateřské školy.  Měli jsme pro děti připravený dopolední program se čtením, tentokrát na téma broučci. Byla to naše druhá akce se čtením…(více)

Advent v 1. třídách
pro

Advent v 1. třídách

V 1. třídách užíváme advent plnými doušky! Donesli jsme si z domu ponožku a čekali jsme, jestli se Barborka zastaví i ve škole. A ona přišla! Přinesla nám malou dobrotu a „peněženku“ na papírové…(více)

Exkurze 2.A a 2.B
pro

Exkurze 2.A a 2.B

16.12. vyrazily 2.třídy na exkurzi do Poniklé. První skupina nejdříve navštívila firmu Rautis, kde si prohlédla ruční výrobnu skleněných ozdob. Po prohlídce si děti vlastní hvězdičku vyrobily.…(více)

Výlet ŠD na zámek Loučeň

Výlet ŠD na zámek Loučeň

28.listopadu jsme se se školní dužinou vydali na zámek Loučeň, který se rozzářil celkem jedenadvaceti vánočními stromečky v nejrůznějších podobách.V zámeckých komnatách nechyběly také dekorace ze…(více)

T-profi talenty pro firmy - krajské kolo

T-profi talenty pro firmy - krajské kolo

15. listopadu 2019 jsme se vydali na krajské kolo soutěže T-profi pořádané Krajskou hospodářskou komorou. Naši školu reprezentovali žáci pátých tříd: Jan Sál 5.B, Domingo González 5.B a Filip Kotyk 5…(více)

6. 11. 2019

Vážení rodiče, na naší škole ve středu 6.11. 2019 nebude stávka. Výuka bude probíhat beze změn.   Mgr. Milan Schlögl - ředitel školy (více)

říj

Začátek roku ve II.A

Začátek školního roku byl pestrý. 11.9. jsme navštívili interaktivní výstavu dřevěných hraček v Suchardově domě. 17.9. jsme se zúčastnili závodů žáků 1.stupně v běhu. 7.10. jsme si upekli zdravé…(více)

Změna hesla do systému Bakaláři
říj

Změna hesla do systému Bakaláři

Mílí žáci, vážení rodiče. Systém Bakaláři je přístupný jak pro rodiče tak pro žáky. Rodiče mohou nejen sledovat prospěch svých dětí, ale také omlouvat absence. Rodiče by proto měli chránit svůj…(více)