Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd

Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd

V přiloženém dokumentu najdete informace týkající se školní zralosti, důležité pro zápis dětí do 1. tříd.  Informace-PPP.pdf (více)

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása

V této době se málokdy naskytne příležitost, aby se žáci mohli osobně zúčastnit jakékoli soutěže. Přeci jen jedna soutěž se konala, byla sice již v říjnu 2020, ale její vyhlášení se mohlo konat těsně…(více)

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!
led

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!

Náš třídní maskot Oskar a jeho kamarád Kohout ještě nikdy nezažili zimní radovánky na sněhu. Pořádně jsme se oblékli, přinesli si jezdicí lopaty a vyrazili jsme na sjezdovku. Jestli je dovádění ve…(více)

pro

Spádová škola potřebná pro zabezpečení péče o děti ve věku do 10 let, zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí:

Naše škola byla určena jako spádová škola potřebná pro zabezpečení  péče o děti ve věku do 10 let,  zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí: bezpečnostních sborů; obecní…(více)

Vánoční prázdniny

Vážení  rodiče, v  důsledku zhoršené epidemické situace budou základní škola, školní družina a školní jídelna 21. 12 2020 a 22. 12. 2020 uzavřeny na základě usnesení vlády ČR. 23. 12. začínají…(více)

Zdobení stromu splněných přání

Zdobení stromu splněných přání

Naše třída III.A  jako první využila nabídku pracovníků muzea a na krásnou jedli před Suchardovým domem zavěsila rovných dvacet tajných přání. Opravdu tajných...co je tam napsáno ví jen ten, kdo své…(více)

Provoz školy od 30. 11. 2020
lis

Provoz školy od 30. 11. 2020