Zápis do 1. třídy
10.
úno

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,  zápis do 1.třídy proběhne v pátek 3.4. od 14,00 do 18,00 a v sobotu 4.4. 2020 od 8,30 do 11,30 hodin.  Zápisu bude předcházet setkání s předškoláky v tělocvičně školy 26.2.2020 od 15…(více)

Lyžařské závody
31.
led

Lyžařské závody

Ve středu 29.1.2020 jsme uspořádali lyžařské závody pro žáky naší školy.  Těchto závodů se zúčastnili žáci a žákyně od první až po devátou třídu. Sjezdovka byla velice dobře připravena, za což…(více)

Školní  družina
30.
led

Školní družina

Na čtvrteční odpoledne 30.ledna, byl pro děti ze školní družiny připravený program s názvem "Show s cvičenými kozami". Všechna oddělení ŠD se sešla v tělocvičně, děti se pohodlně usadily a s napětím…(více)

Poznávání přírodnin - soutěž
27.
led

Poznávání přírodnin - soutěž

  Školní kolo soutěže proběhne 26.2.2020 v učebně výtvarné výchovy (přírodniny) a třídě 7.B (promítání) Seznamy pro přípravu jsou shodné jako na ZŠ Husitská, odkaz ke stažení zde: https://www…(více)

Lyžařský kurz 8.A
21.
led

Lyžařský kurz 8.A

Tak jako  každý rok se naši žáci osmých ročníků zúčastnili lyžařského kurzu  na Grohmanově boudě v Krkonoších. Tato chata se nachází v perostoru Strážné - Zadní Rennerovky. naše škola využívá tuto…(více)

Čtení ve školce II
12.
led

Čtení ve školce II

Před Vánocemi se žáci 5. A vypravili za malými kamarády do 2. mateřské školy.  Měli jsme pro děti připravený dopolední program se čtením, tentokrát na téma broučci. Byla to naše druhá akce se čtením…(více)

Advent v 1. třídách
18.
pro

Advent v 1. třídách

V 1. třídách užíváme advent plnými doušky! Donesli jsme si z domu ponožku a čekali jsme, jestli se Barborka zastaví i ve škole. A ona přišla! Přinesla nám malou dobrotu a „peněženku“ na papírové…(více)

Exkurze 2.A a 2.B
18.
pro

Exkurze 2.A a 2.B

16.12. vyrazily 2.třídy na exkurzi do Poniklé. První skupina nejdříve navštívila firmu Rautis, kde si prohlédla ruční výrobnu skleněných ozdob. Po prohlídce si děti vlastní hvězdičku vyrobily.…(více)

Výlet ŠD na zámek Loučeň
29.
lis

Výlet ŠD na zámek Loučeň

28.listopadu jsme se se školní dužinou vydali na zámek Loučeň, který se rozzářil celkem jedenadvaceti vánočními stromečky v nejrůznějších podobách.V zámeckých komnatách nechyběly také dekorace ze…(více)

T-profi talenty pro firmy - krajské kolo
15.
lis

T-profi talenty pro firmy - krajské kolo

15. listopadu 2019 jsme se vydali na krajské kolo soutěže T-profi pořádané Krajskou hospodářskou komorou. Naši školu reprezentovali žáci pátých tříd: Jan Sál 5.B, Domingo González 5.B a Filip Kotyk 5…(více)