Přednáška PhDr. Lidmily Pekařové
dub

Přednáška PhDr. Lidmily Pekařové

Vážení rodiče, v rámci projektu MAP Novopacko je pro Vás připravena na 7. 4. 2021 od 16:00 online beseda s Dr. Lidmilou Pekařovou na téma "Jak vychovat cit anebo citová výchova od narození až do…(více)

Provoz školy od 27.února do 21. března 2021

Provoz školy od 27.února do 21. března 2021

Vážení rodiče,  k provozu škol a školských zařízení  od 27. února do 21. března 2021 předáváme Informace MŠMT.. (více)

Informace pro rodiče předškoláků - ZÁPIS

Informace pro rodiče předškoláků - ZÁPIS

Zveme Vás na zápis do první třídy, který se bude konat z důvodu současné epidemiologické situace na doporučení MŠMT  distančně (bez účasti dětí) jako v loňském roce v průběhu celého měsíce dubna. …(více)

INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

Vážení rodiče, žáci a žákyně,  ministerstvo zdravotnictví vydalo mimořádné opatření. Celé znení najdete pod tímto odkazem: INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ To…(více)

Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd

Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd

V přiloženém dokumentu najdete informace týkající se školní zralosti, důležité pro zápis dětí do 1. tříd.  Informace-PPP.pdf (více)

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása

V této době se málokdy naskytne příležitost, aby se žáci mohli osobně zúčastnit jakékoli soutěže. Přeci jen jedna soutěž se konala, byla sice již v říjnu 2020, ale její vyhlášení se mohlo konat těsně…(více)

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!
led

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!

Náš třídní maskot Oskar a jeho kamarád Kohout ještě nikdy nezažili zimní radovánky na sněhu. Pořádně jsme se oblékli, přinesli si jezdicí lopaty a vyrazili jsme na sjezdovku. Jestli je dovádění ve…(více)

pro

Spádová škola potřebná pro zabezpečení péče o děti ve věku do 10 let, zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí:

Naše škola byla určena jako spádová škola potřebná pro zabezpečení  péče o děti ve věku do 10 let,  zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí: bezpečnostních sborů; obecní…(více)

Vánoční prázdniny

Vážení  rodiče, v  důsledku zhoršené epidemické situace budou základní škola, školní družina a školní jídelna 21. 12 2020 a 22. 12. 2020 uzavřeny na základě usnesení vlády ČR. 23. 12. začínají…(více)

Zdobení stromu splněných přání

Zdobení stromu splněných přání

Naše třída III.A  jako první využila nabídku pracovníků muzea a na krásnou jedli před Suchardovým domem zavěsila rovných dvacet tajných přání. Opravdu tajných...co je tam napsáno ví jen ten, kdo své…(více)