Zdobení stromu splněných přání
pro

Zdobení stromu splněných přání

Naše třída III.A  jako první využila nabídku pracovníků muzea a na krásnou jedli před Suchardovým domem zavěsila rovných dvacet tajných přání. Opravdu tajných...co je tam napsáno ví jen ten, kdo své…(více)

Provoz školy od 30. 11. 2020
lis

Provoz školy od 30. 11. 2020

Na základě informací MŠMT k provozu škol a školských zařízení od 30. 11. 2020 se bude naše základní škola řídit tímto předpisem: Je povolena osobní přítomnost: • všech žáků I. stupně (1. a 2.…(více)

Žádosti o ošetřovné

Žádosti o ošetřovné

Informace o tom, jak žádat o ošetřovné najdete přímo na stránkách České správy sociálního zabezpečení: https://www.cssz.cz/web/cz/-/zadat-o-osetrovne-bude-jednodussi-rodicum-staci-vyplnit-jediny…(více)

Krizové ošetřovné

Odkaz na veškeré informace ohledně ošetřovného naleznete zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne (více)

USNESENÍ VLÁDY ČR

Vážení rodiče, na základě USNESENÍ VLÁDY ČR jsou od 14. 10. 2020 do 1. 11. 2020 uzavřeny všechny základní školy. Naše škola byla určena jako spádová škola potřebná pro zabezpečení  péče o děti ve…(více)

Výuka ve škole od 12. 10. 2020

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí ministra zdravotnictví a ministra školství dochází k úpravě výuky na 2. stupni základních škol. V týdnu 12. – 16. 10. 2020 bude  prezenční výuka ve třídách 6. A…(více)

Procházka naším městem

Procházka naším městem

Asi víte , že se největší náměstí v Nové Pace  jmenuje Masarykovo a uprostřed stojí Mariánský sloup, socha Jana Husa a kašna. Víte ale také, že v kašně teče bláznivá voda a hlídá ji svatý Florián?…(více)

World Marathon

World Marathon

V úterý 22.9.2020 se v Jičíně uskutečnil maratonský běh WORLD Marathon žáků základních škol. Za školu závodí 15 chlapců a 15 dívek ve věku 11 – 14 let. Kromě jičínských škol se závodů zúčastnily…(více)

Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře

Ve středu 23.září žáky druhých tříd čekalo slavnostní odpoledne v knihovně. Žáci 2. A diváky přivítali námořnickým pochodem a pozdravem, zazpívali a zatancovali námořnickou písničku a všem připomněli…(více)

Zrušení třídních schůzek

Vážení rodiče, vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci rušíme zítřejší (10.9.2020) třídní schůzky. Třídní učitelé Vám podají informace prostřednictvím aplikace Komens.  (více)