Vzdělávací dny 17. - 19. srpna 2020
srp

Vzdělávací dny 17. - 19. srpna 2020

Vzdělávací dny V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Vzdělávací dny“. Naše škola připravila 1. turnus na 10. – 12. srpna a 2. turnus na 17.…(více)

Vzdělávací dny 10. - 12. srpna 2020
srp

Vzdělávací dny 10. - 12. srpna 2020

Vzdělávací dny V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Vzdělávací dny“. Naše škola připravila 1. turnus na 10. – 12. srpna. Každý den jsme…(více)

čvn

Projektové dny mladý truhlář

Základní škola Nová Paka, Komenského 555 uzavřela s Královéhradeckým krajem smlouvu č. 20SMVU1 – 0009  o poskytnutí účelové dotace  z dotačního fondu  poskytovatele na financování výdajů na realizaci…(více)

Rouzloučení s děváťáky 2020
čvn

Rouzloučení s děváťáky 2020

29.6. 2020 proběhlo na ZŠ Komenského slavnostní vyřazení žáků 9. A. Moderátor tohoto slavnostního okamžiku, Martin Štryncl, vyzval třídní učitelku Kateřinu Krskovou, aby do zaplněné auly naposledy…(více)

Způsob hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí ško

Způsob hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020 zohledňuje nestandardní způsob výuky v době krizových opatření způsobených pandemií koronaviru a slevuje z běžně…(více)

Nástup do školy - 9.ročník

Nástup do školy - 9.ročník

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Vlády ČR mohou žáci 1. stupně základní školy nastoupit do školy od 25. května 2020. Účast dětí je dobrovolná. Toto rozhodnutí má specifické podmínky, které…(více)

Nástup do školy 1. - 5. ročník

Nástup do školy 1. - 5. ročník

dub

Primární prevence v době nouzového stavu

Vážení rodiče, stále se nacházíme ve velice složité době, a proto Vám nabízíme pomoc.    S požadavky týkajícími se výuky, se  obracejte na třídní učitele a učitele jednotlivých předmětů.  V případě…(více)

Poskytování ošetřovného
bře

Poskytování ošetřovného

Informace - ošetřovné
bře

Informace - ošetřovné

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě. Pozor! Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař. Více informací naleznete zde .   (více)