24.
lis

Antigenní testy

  Informace školy k testování   29. 11. 2021 Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření MZd proběhne 29. listopadu 2021 další testování na onemocnění COVID-19 na všech školách v ČR.  Testování…(více)

Talenty pro firmy - krajské kolo
14.
lis

Talenty pro firmy - krajské kolo

Talenty pro firmy - krajské kolo Dne 12. 11. 2021 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Talenty pro firmy, do kterého jsme postoupili na základě našeho loňského vítězství v okresním kole soutěže…(více)

Testování Mensa
1.
lis

Testování Mensa

Na naší škole máme možnost testování IQ dětí s Mensou. Cena testu je 200 Kč na dítě. Polovina částky (100 Kč) by byla hrazena z příspěvků MAP Novopacko. Délka vlastního testu je 45 minut. Přesný…(více)

Pasování na čtenáře 2. A
1.
lis

Pasování na čtenáře 2. A

Pasování na čtenáře 2. A Ve středu 22. září bylo před knihovnou v Nové Pace rušno. Druháci byli plni vzrušeného očekávání, protože se těšili na setkání s králem z říše knížek.  A dočkali se. Když se…(více)

Soutěž "MOJE PÍSMENO"
26.
říj

Soutěž "MOJE PÍSMENO"

Výtvarnou soutěž s názvem "Moje písmeno" pořádala MŠ a ZŠ Brána v Nové Pace. Této soutěže se zúčastnily některé třídy 2.stupně naší školy a obrázky ztvárňovaly v hodinách výtvarné výchovy. Žáci…(více)

Problémy s bakaláři
21.
říj

Problémy s bakaláři

Vážení rodiče a žáci, v poslední době se na nás obracíte s žádostmi o vygenerování nových hesel do Bakalářů. Systém vám hlásí, že platnost hesla vypršela. Konkrétní požadavky jsme nejprve vyzkoušeli…(více)

Školní e-Shop znovu otevřen na 14 dní
6.
říj

Školní e-Shop znovu otevřen na 14 dní

Rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku! Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si…(více)

5.
říj

Organizace školního roku 2021/22

Č.j.: MSMT- 5214/2020-3 Dne 13. února 2020 Období školního vyučování a období školních prázdnin stanovuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném…(více)

Návštěva u hasičů 1.C
3.
říj

Návštěva u hasičů 1.C

Tento týden jsme si cvičně zkusili evakuaci celé školy. A protože prvňáčci měli po evakuaci spoustu různých otázek, tak nám náš kamarád a spolužák David, zařídil prohlídku u místních hasičů, kde…(více)

Desatero primární prevence
30.
zář

Desatero primární prevence

Žáci 2. stupně se účastní projektu na primární prevenci - Desatero primární prevence. Máme k dispozici videa na různá témata z prevence, o kterých si následně s dětmi povídáme a rozebíráme dané…(více)