22.
zář

World Marathon Challenge 2023

Ve čtvrtek 21.9.2023 proběhl v Jičíně atletický závod World Marathon Challenge pořádaný Rotary clubem Jičín  pod patronací starosty Jičína. Naše škola se těchto závodů zúčastnila již potřetí. Celkem…(více)

Prevence proti úrazům
22.
zář

Prevence proti úrazům

Děti prvního stupně se hned v září vydaly na příjemnou návštěvu nově zrekonstruovaného kláštera v Nové Pace. Prohlédli jsme si nové prostory, poslechli jsme si přednášku týkající se úrazů a prevence…(více)

Návštěva nízkoprahového centra
20.
zář

Návštěva nízkoprahového centra

Žáci 8.A navštívili místní centrum Relax v rámci projektu "Duševního zdraví". Pracovníci je s centrem seznámili a žáci si vyzkoušeli jednu z připravených aktivit. Mgr.Vondráčková (více)

Cyklovýlet na Kumburk
11.
zář

Cyklovýlet na Kumburk

Žáci 8.A se vydali v krásný zářijový den na krátký cyklovýlet na Kumburk, kde si k obědu opekli párky, podívali se po krajině a "Máchovkou" jeli zpět do svých domovů. Zjistili tak svoji "kondičku" a…(více)

28.
srp

Začátek nového školního roku

Milí rodiče, nový školní rok začíná v pondělí 4.9.2023. V tento den budou žáci ve škole do 9:20 hodin, školní družina bude do 12:00. 5.9.2023 v úterý se budou první dvě hodiny řešit třídnické věci a…(více)

4.
srp

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 V ZŠ, SŠ, ZUŠ A KONZERVATOŘÍCH

  Období školního vyučování a období prázdnin stanovuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.…(více)

3.
srp

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, vzhledem k Vašim opakovaným dotazům, zveřejňujeme informace z červnové schůzky rodičů, které se týkají: a) organizace prvních dnů školního roku, b) pomůcek, které budou Vaše děti…(více)

Školní družina v TONGU
28.
čvn

Školní družina v TONGU

Ve středu 28. 6. se vydala všechna oddělení školní družiny na dlouho očekávaný výlet. Čekal nás zrekonstruovaný areál Toboga Tongo v Hradci Králové.  Po příjezdu se děti natěšeně rozutekly po hrací…(více)

Branný den
27.
čvn

Branný den

Branné dny pro první a druhý stupeň Ve dnech 23. a 26. června proběhly na naší škole projektové dny zaměřené na brannou výchovu. Cílem bylo nejen přiblížit dětem poslání a úkoly IZS a AČR, ale také…(více)