29.
lis

Chromebooky ve výuce

Chromebooky často zpestřují  naši výuku  ve všech předmětech.  Žáci  je pouze zapnou a používají. Systém je tak intuitivní, že se pak na učitele  už nepotřebují obracet. Vše zvládnou sami. Tvoří,…(více)

11.
lis

Den válečných veteránů

V pátek 11.11.2022 se zúčastnili žáci 9. tříd vzpomínkové akce ke Dni válečných veteránů, která se každoročně koná v Jírových sadech. Na úvod pronesl svůj projev místostarosta Nové Paky pan Milan…(více)

11.
lis

Virtuální prohlídka školy

Vážení návštěvníci webových stránek naší školy, v sekci "O škole" naleznete odkaz na virtuální prohlídku školy. (více)

Jak se dělá ZOO
3.
lis

Jak se dělá ZOO

Žáci ZŠ Komenského navštívili zajímavou přednášku pana Petra Fejka na téma: Jak se dělá ZOO. Petr Fejk působil jako učitel literatury na Gymnáziu v Praze, byl také ředitelem České národní budovy v…(více)

Pracovní činnosti ve 2.třídách
25.
říj

Pracovní činnosti ve 2.třídách

Nejen se naučit názvy těles v matematice, ale i tělesa sestavit, zvládly všechny děti z 2.tříd během pracovních činností. Spolupracovaly v malých skupinách a hlavně  to byla prima zábava a učení v…(více)

Projektový den v Praze
24.
říj

Projektový den v Praze

„Poznáváme Matičku Prahu“      Tak zní název projektového dne, kdy každý rok žáci 2.stupně podnikají tématicky laděné historické exkurze s učiteli dějepisu. Tentokrát měli žáci 8.tříd dvě zastavení.…(více)

Adaptační kurz šestých tříd
13.
říj

Adaptační kurz šestých tříd

Ve dnech 3. až 5.10 .2022 se žáci tříd 6.A a 6.B zúčastnili adaptačního kurzu, který poslední léta probíhá v areálu Hotelu Kavka na Malé Skále. Nechyběly ani jejich třídní učitelky Mgr. Ivana…(více)

Florbal 6. a 5. třídy
6.
říj

Florbal 6. a 5. třídy

Dne 6. 10. 2022 naši chlapci sehráli turnaj ve florbale ročník 2009-2011. Pořadatelem byla ZŠ Husitská a tak jsme to měli kousek pěšky. Účast škol byla stoprocentní a to svědčí o velké oblibě tohoto…(více)