led

Karanténa

Vážení rodiče, žáci a kolegové,  na základě pozitivních testů a nařízení vlády, musí všichni žáci a učitelé, kteří byli v kontaktu s pozitivními osobami do karantény. Od pondělí do čtvrtka bude…(více)

led

Ředitelské volno

Vážení rodiče, vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci ve škole, vyhlašuji po dohodě se zřizovatelem ( Město Nová Paka) na středu 2.2. a čtvrtek 3.2.2022 ředitelské volno. V pátek 4.2.2022 jsou…(více)

PF 2022

PF 2022

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a spoustu zážitků s rodinou a blízkými.  Do nového roku pevné zdraví a spoustu důvodů k úsměvu.  Přejí žáci a zaměstnanci ZŠ Nová Paka, Komenského (více)

Předvánoční výlet prvňáčků

Předvánoční výlet prvňáčků

Přípravy na Vánoce vzali prvňáčci velmi zodpovědně a zajeli se podívat do Muzea perníku do Perníkové chaloupky u Pardubic. Prohlédli si nádherné zdobené perníky, dozvěděli  se o výrobě perníku a jeho…(více)

Tvoje cesta načisto

Tvoje cesta načisto

Žáci 8. a 9. tříd absolvovali besedu s názvem Tvoje cesta načisto. Beseda se týkala problematiky drog. Žáci zhlédli film podle skutečné události o této problematice a následně pak ve skupinách…(více)

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Dne 3.prosince 2021 se v naší škole konala mikulášská nadílka. Děti Mikulášovi pověděly básničku a za odměnu dostaly nějaké ovoce. Někteří žáci museli být připojeni online, ale doufáme, že se jim to…(více)

Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu zhoršení epidemiologické situace na naší škole rozšiřuji ředitelské volno plánované na úterý 21.12. a středu 22.12. o pondělí 20.12.2021. Děti přijdou do školy naposledy v…(více)

Antigenní testy

Informace školy k testování   29. 11. 2021 Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření MZd proběhne 29. listopadu 2021 další testování na onemocnění COVID-19 na všech školách v ČR.  Testování…(více)

Talenty pro firmy - krajské kolo

Talenty pro firmy - krajské kolo

Talenty pro firmy - krajské kolo Dne 12. 11. 2021 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Talenty pro firmy, do kterého jsme postoupili na základě našeho loňského vítězství v okresním kole soutěže…(více)

Testování Mensa

Testování Mensa

Na naší škole máme možnost testování IQ dětí s Mensou. Cena testu je 200 Kč na dítě. Polovina částky (100 Kč) by byla hrazena z příspěvků MAP Novopacko. Délka vlastního testu je 45 minut. Přesný…(více)