pro

Primární prevence pro žáky a supervize pro pedagogy

Již několikátým rokem u nás na škole probíhá program primární prevence, který je určen pro žáky 1. a 2. stupně naší školy.  Konkrétně pak pro 4.- 9. třídy. Tento program nám zajišťuje organizace…(více)

Navštívil nás Mikuláš

Navštívil nás Mikuláš

V pondělí k nám do školy přišel Mikuláš se svou družinou. Navštívil hlavně děti z 1. a ze 2. tříd, dále pak 1.Z a 1.S. Andílci měli pro děti připravenou nadílku a perníčky. Mikuláš slyšel pár…(více)

Adventní pohádková stezka

Adventní pohádková stezka

Společnými silami jsme se se žáky 7. B rozhodli, že zkusíme pro děti a rodiče uspořádat nějakou pohádkovou stezku. Ale jak na to? Přijde někdo? Kde začít? No, řekli jsme si, že když už, tak ve velkém…(více)

Kočičí zahrada

Kočičí zahrada

Kočičí zahrada je tu i v tomto školním roce. Ve třetích třídách nás čeká spoustu zajímavých témat, o kterých si budeme povídat. Zatím jsme si stihli něco říci o zvědavosti, tajemství, štěstí, ale i…(více)

Florbal

Florbal

5. 12. 2022 se uskutečnil okresní turnaj ve florbalu v Hořicích. Soupiska našeho týmu: Jan Sucharda, Tomáš Musil, Dia Eldin Tobias, Matyáš Tryzna, Petr Dlabola, Jan Vít, Radim Jisl, Vojtěch Müller. …(více)

Pythagoriáda 2022

Na podzim se na naší škole konala matematická soutěž Pythagoriáda. Školního kola se zúčastnilo 59 soutěžících z 2.stupně, soutěžilo se v kategoriích podle jednotlivých ročníků. Dle pravidel soutěže…(více)

Chromebooky ve výuce

Chromebooky ve výuce

Chromebooky často zpestřují  naši výuku  ve všech předmětech.  Žáci  je pouze zapnou a používají. Systém je tak intuitivní, že se pak na učitele  už nepotřebují obracet. Vše zvládnou sami. Tvoří,…(více)

Den válečných veteránů

V pátek 11.11.2022 se zúčastnili žáci 9. tříd vzpomínkové akce ke Dni válečných veteránů, která se každoročně koná v Jírových sadech. Na úvod pronesl svůj projev místostarosta Nové Paky pan Milan…(více)

Virtuální prohlídka školy

Vážení návštěvníci webových stránek naší školy, v sekci "O škole" naleznete odkaz na virtuální prohlídku školy. (více)