Krajské finále v přehazované 4. a5. tříd

Krajské finále v přehazované 4. a5. tříd

V úterý 25.2.2020 naše škola uspořádala i po okresním finále také krajské finále v přehazované žáků 4. a 5. tříd. Sešlo se zde 8 nejlepších družstev v rámci celého kraje. Naši žáci se umístili na…(více)

Karneval Školní družiny

Karneval Školní družiny

KARNEVAL Školní družiny 25.2.2020. Veselo bylo dětem ze ŠD, kdy se 25. února bavily na svém karnevalu. Děti se změnily na princezny, zvířátka, piráty či pohádkové skřítky. Na karnevalu si děti…(více)

Bruslení 5.A a 5.B

Bruslení 5.A a 5.B

Páté třídy se letos zdokonalovaly v jejich bruslařském umění. Měly velké štěstí, protože pod křídla si je vzal trenér hokejového A-týmu, pan Aleš Půlpán. Bruslařský kurz pod jeho vedením byl pro děti…(více)

Semiramis 5.A

Semiramis 5.A

Již počtvrté se třída 5.A setkala s pracovnicemi organizace pro prevenci rizikového chování Semiramis. Tentokrát jsme si povídali o obavách, které děti mají z přechodu na 2. stupeň, nebo na Gymnázium…(více)

Klíčování 2.A

Klíčování 2.A

Co je to Klíčování? To je pokračování Pasování v knihovně. Děti už jsou druhým rokem čtenáři a za splnění úkolů si vyslouží klíč ke všem knížkám. Musí se starat o to, aby nezrezivěl. Jak? Přece…(více)

Lyžařské závody mezi školami Novopacka

Lyžařské závody mezi školami Novopacka

Dnes jsme uspořádali lyžařské závody mezi školami Novopacka. Zúčastnili se žáci ze Staré Paky, gymnázia a obou novopackých základních škol. Závody i  přes nepřízeň počasí se uskutečnily, nepršelo a…(více)

Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,  zápis do 1.třídy proběhne v pátek 3.4. od 14,00 do 18,00 a v sobotu 4.4. 2020 od 8,30 do 11,30 hodin.  Zápisu bude předcházet setkání s předškoláky v tělocvičně školy 26.2.2020 od 15…(více)

Lyžařské závody
led

Lyžařské závody

Ve středu 29.1.2020 jsme uspořádali lyžařské závody pro žáky naší školy.  Těchto závodů se zúčastnili žáci a žákyně od první až po devátou třídu. Sjezdovka byla velice dobře připravena, za což…(více)

Školní  družina
led

Školní družina

Na čtvrteční odpoledne 30.ledna, byl pro děti ze školní družiny připravený program s názvem "Show s cvičenými kozami". Všechna oddělení ŠD se sešla v tělocvičně, děti se pohodlně usadily a s napětím…(více)