dub

Matematický KLOKAN 2019

S železnou pravidelností je právě jeden pátek v měsíci březnu věnován celosvětově organizované matematické soutěži KLOKAN. Tento školní rok se jednalo o pátek 22. března, kdy zasedli žáci škol z…(více)

Jak dopadl jarmark 4.A ??
dub

Jak dopadl jarmark 4.A ??

27. března jsme uspořádali jarmark s Českou spořitelnou pod záštitou projektu Abeceda peněz. Od ledna jsme pracovali na výrobcích na jarmark a za finanční půjčku 3 000,- Kč, kterou jsme jako třída od…(více)

Návštěva 2. výstavy 8.AB

Návštěva 2. výstavy 8.AB

21.3.navštívila část žáků 8.A a 8.B výstavu Jana Švankmajera v Suchardově domě. Hned na začátku čekalo tři žáky milé překvapení. Získali volnou celoroční vstupenku do muzea  a poukázku do Gernatova…(více)