Oblečení ve školním stylu - zsnovapaka merch

Oblečení ve školním stylu - zsnovapaka merch

Otevíráme školní e-shop pouze na 14 dní. Využijte jedinečnou příležitost a získejte svůj merch. ukončení objednávek 26. září www.kraloveskoly.cz/zsnovapaka (více)

Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského

Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského

Výzva č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I Od 1. 9. 2022 realizuje naše škola vybrané šablony výzvy v rámci vlastního projektu „Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského“. Cílem výzvy je přispět k…(více)

Nabídka práce - speciální pedagog

Základní škola vyhlašuje konkurz na místo speciálního pedagoga pro předmět speciálně pedagogické péče. Počet vyučovacích hodin – 7. Přihlášky posílejte na adresu školy. (více)

Informace ŠD
srp

Informace ŠD

Vážení rodiče, provoz školní družiny 1.9.2022 bude probíhat do 12,00. Od pátku 2.9.2022 již bude ŠD otevřena do 16,00. Ranní ŠD může Vaše dítě navštěvovat nezávazně dle Vaší potřeby od 6,15, kdy se…(více)

Bakaláři - přihlášení
srp

Bakaláři - přihlášení

Vážení rodiče a žáci,  škola má nový server. Z důvodu bezpečnosti se všichni musíme znovu přihlásit do bakalářů. Vaše stávající přihlašovací údaje (jméno a heslo) platí, ovšem je nová adresa serveru…(více)

čvc

Zápis ukrajinských dětí do 1. ročníku pro školní rok 2022/2023

Oficiální termín zápisu ukrajinských dětí do 1. ročníku byl 2. 6. 2022. Ke vzdělávání bylo přijato jedno dítě. INFORMACE/ІНФОРМАЦІЯ                              o přijetí žáka k základnímu…(více)

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd

Slavnostní předávání vysvědčení žáků devátých tříd - fotografie Jakub Müller (více)

Prvňáčci jsou už čtenáři!
čvn

Prvňáčci jsou už čtenáři!

Prvňáčci se celý rok poctivě učili všechna písmenka, pilně trénovali  a udělali velký kus práce. V červnu se tedy s velkým odhodláním vydali do knihovny za panem králem Abecedníkem I. a jeho krásnou…(více)

Bylo nám fajn (5.A, 5.B)

Bylo nám fajn (5.A, 5.B)

Páté třídy vyrazily do Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou a užily si společně krásný den plný zábavy.    (více)