4.A a 4.B Dopravní výchova

4.A a 4.B Dopravní výchova

Žáci čtvrtých tříd na začátku června skládali zkoušky pro získání řidičského průkazu na kolo. Po příjezdu na dopravní hřiště si žáci prošli trasu pěšky s panem Vaškem Řeháčkem z autoškoly Vašek a…(více)

4.A a 4.B Babiččino údolí

4.A a 4.B Babiččino údolí

Ve středu 5.června se třídy 4.A a 4.B vydaly na školní výlet do Babiččina údolí. Čekaly nás oživlé postavy jako třeba komorník Leopold, vznešená kněžna, její schovanka Hortenzie, pan mlynář s…(více)

Protiprávní jednání - beseda s Policí ČR

Ve středu 5.6.2019 se šesté třídy zúčastnily besedy o protiprávním jednání. Žáci přímo od policisty slyšeli, co se považuje za přestupek a co už je trestný čin. Myslím si, že v mnohých případech byly…(více)

Spaní v knihovně

Spaní v knihovně

Spaní v knihovně      Ve čtvrteční podvečer se sešla třída 3.B u městské knihovny. Děti přišly s plnými taškami  oblečení, se spacáky, karimatkami i plyšáky.  V dalších taškách nesly výborná sladká…(více)

Zájezd do Berlína

Zájezd do Berlína

V pátek 31.5. se němčináři 7. až 9. třídy vydali brzy ráno na jednodenní zájezd do Berlína. Cestou nás provázela sympatická paní průvodkyně a řidič, který žil v Berlíně několik let, což pro nás…(více)

Beseda se spisovatelm P.Stančíkem 4.A a 4.B

Beseda se spisovatelm P.Stančíkem 4.A a 4.B

4.A a 4.B měla velkou čest se v Městské knihovně v Nové Pace setkat se spisovatelem Petrem Stančíkem. Pan spisovatel nám ukázal jeho knihy jako například O díře z trychtýře, Jezevec Chrujda, Fíla,…(více)

Štafetový pohár

Ve středu 15.5.2019 se v Novém Městě nad Metují konalo krajské kole v Štafetovém poháru žáků 1. stupně. Nai žáci a žákyně opěz nezklamali a po bojovném výkonu získali druhé místo.  Blahopřejeme všem…(více)

Den Země

Den Země

V pátek to u nás ve škole vypadalo trochu jako v zologické zahradě. Naši žáci se v rámci oslav dne Země přišli pochlubit do školy se svými domácími mazlíčky. A nejen to, našla se i parta kluků, kteří…(více)

Jarní recitační soutěž

Jarní recitační soutěž

Jarní recitační soutěž      Rok utekl jak voda v Brdském potoce a duben znovu přinesl nový ročník recitační soutěže. Sešlo se 31 nadšených recitátorů, aby své umění ukázalo pětičlenné porotě učitelů…(více)

Poznávání rostlin
dub

Poznávání rostlin

Seznamy pro jednotlivé ročníky Poznavani-rostlin-3.trida.pdf Poznavani-rostlin-8.-9.-trida.pdf Poznavani-rostlin-4.-5.trida.pdf Poznavani-rostlin-6.-7.trida.pdf (více)