Vzdělávací dny 17. - 19. srpna 2020
24.
srp

Vzdělávací dny 17. - 19. srpna 2020

Vzdělávací dny V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Vzdělávací dny“. Naše škola připravila 1. turnus na 10. – 12. srpna a 2. turnus na 17.…(více)

Vzdělávací dny 10. - 12. srpna 2020
14.
srp

Vzdělávací dny 10. - 12. srpna 2020

Vzdělávací dny V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Vzdělávací dny“. Naše škola připravila 1. turnus na 10. – 12. srpna. Každý den jsme…(více)

Rouzloučení s děváťáky 2020
29.
čvn

Rouzloučení s děváťáky 2020

29.6. 2020 proběhlo na ZŠ Komenského slavnostní vyřazení žáků 9. A. Moderátor tohoto slavnostního okamžiku, Martin Štryncl, vyzval třídní učitelku Kateřinu Krskovou, aby do zaplněné auly naposledy…(více)

26.

Způsob hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí ško

Způsob hodnocení výsledků vzdělávání žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020 zohledňuje nestandardní způsob výuky v době krizových opatření způsobených pandemií koronaviru a slevuje z běžně…(více)

5.

Zápis 2020 - Výsledky přijímacího řízení

V letošním  školním roce proběhl zápis netradičním, pro nás pedagogy a bohužel i budoucí prvňáčky a jejich rodiče, smutným způsobem. Vzhledem ke zdravotní situaci se zápis konal bez přítomnosti dětí.…(více)

Nástup do školy - 9.ročník
4.

Nástup do školy - 9.ročník

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí Vlády ČR mohou žáci 1. stupně základní školy nastoupit do školy od 25. května 2020. Účast dětí je dobrovolná. Toto rozhodnutí má specifické podmínky, které…(více)

Nástup do školy 1. - 5. ročník
4.

Nástup do školy 1. - 5. ročník

15.
dub

Primární prevence v době nouzového stavu

Vážení rodiče, stále se nacházíme ve velice složité době, a proto Vám nabízíme pomoc.    S požadavky týkajícími se výuky, se  obracejte na třídní učitele a učitele jednotlivých předmětů.  V případě…(více)

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD
30.
bře

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, dle nařízení Vlády ČR proběhnou v letošním roce Zápisy do prvních tříd bez účasti dětí. Připravili jsme pro Vás několik možností, jak přihlásit dítko do školy a…(více)