Atletické závody 2024 - 1. stupeň

Atletické závody 2024 - 1. stupeň

V pátek 7.6.2024 se konaly atletické závody 1. stupně všech žáků naší školy. Počasí nám vyšlo, po ranním dešti svítitilo sluníčko. Poděkování patří všem vyučujícím, kteří se podíleli na organizaci…(více)

Krajské finále - florbal 3.-5. třídy

Krajské finále - florbal 3.-5. třídy

"Tak jsme první, no a coooo!!!" 6. června jsme jako vítězové okresního kola ve florbalu jeli na krajské finále. S respektem k soupeřům se kluci začali rozcvičovat. Gólman Robin Král se zahříval pod…(více)

Beseda o Lidicích

Beseda o Lidicích

"Příběh Emilie Frejové" s tímto tématem se 6.června seznámili žáci 7.tříd, 8.A a 9.B. Jednalo se o dívku, která přežila masakr v Lidicích, díky tomu, že byla poslána do Německa na převýchovu. Po tom,…(více)

Olympiáda mateřských škol

Olympiáda mateřských škol

První červnový čtvrtek s datem 6.6. se uskutečnila na novopackém stadionu atletická soutěž pro děti z mateřských škol z Nové Paky a okolí. Naše škola byla stejně jako v loňském roce městským úřadem…(více)

Terezín

Terezín

Dne 5.června se třídy 9.A a 9.B s paní učitelkou Vondráčkovou a panem učitelem Fantou vydaly na exkurzi do Terezína.  Hned po příjezdu jsme navštívili terezínské ghetto, kde jsme měli přednášku s…(více)

Krajské finále v olympijském víceboji

Krajské finále v olympijském víceboji

KRAJSKÉ FINÁLE OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE Dne 20.května proběhlo v Hradci Králové krajské finále olympijského víceboje. Za naši školu si právo startu vybojovala pouze Anežka Bartošová, která postoupila na…(více)

Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně

Cesta začala brzkým vstáváním a odjezdem z autobusového nádraží v 5:00 hodin. Cesta nám trvala 4,5 hodiny. Po příjezdu do Vídně jsme zakoupili jízdenky a jeli jsme metrem do centra na Karlsplatz.…(více)

9.B v Sedmihorkách

9.B v Sedmihorkách

Třída 9.B s třídní učitelkou Karolínou Bartošovou strávila pohodové tři dny na školním výletě v kempu Sedmihorky. Počasí nám přálo,  a tak jsme od 2. do 4.6. mohli poznávat nádherné okolí Sedmihorek…(více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen (více)

Kukátko č. 107 květen
kvě

Kukátko č. 107 květen

Vyšlo nové Kukátko číslo 106 za měsíc duben Kukátko-květen-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)