KORONAVIR: Mimořádné opatření
10.

KORONAVIR: Mimořádné opatření

Mimoradne-OPP-karantenni-opatreni-pro-obcany-CR-po-navratu-z-Italske-republiky-1-.pdf (více)

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY
9.

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY

26. února proběhlo školní kolo soutěže v poznávání přírodnin. Akce se zúčastnilo celkem 152 žáků. Nejpočetnější skupinu tvořili 6.-7.třídy. Tři nejúspěšnější z každé kategorie postupují do okrskového…(více)

PREVENCE: Koronavirus
3.

PREVENCE: Koronavirus

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje Vám předáváme informace k problematice výskytu koronaviru v Evropě.  Podle doporučení vládních představitelů všechny vyzýváme…(více)

2.

Speciální pedagog

Základní škola vyhlašuje konkurz na místo speciálního pedagoga pro předmět speciálně pedagogické péče. Počet vyučovacích hodin – 9. Přihlášky posílejte na adresu školy. (více)

Logohrátky pro předškoláky
27.

Logohrátky pro předškoláky

Ve středu 19. února se konalo v 2. MŠ Školní ve spolupráci se ZŠ Komenského odpoledne pod názvem „Logohrátky s předškoláky“. Na děti čekalo šest stanovišť, každé zaměřené na jiné téma. V průběhu dvou…(více)

Předškoláci v tělocvičně
26.

Předškoláci v tělocvičně

Ve středu 26. února jsme uspořádali pro předškoláky v hale naší školy „Sportovní odpoledne“. Všechny paní učitelky prvního stupně připravily pro děti hodinu tělesné výchovy. Odpoledne se zúčastnilo…(více)

Krajské finále v přehazované 4. a5. tříd
26.

Krajské finále v přehazované 4. a5. tříd

V úterý 25.2.2020 naše škola uspořádala i po okresním finále také krajské finále v přehazované žáků 4. a 5. tříd. Sešlo se zde 8 nejlepších družstev v rámci celého kraje. Naši žáci se umístili na…(více)

Karneval Školní družiny
25.

Karneval Školní družiny

KARNEVAL Školní družiny 25.2.2020. Veselo bylo dětem ze ŠD, kdy se 25. února bavily na svém karnevalu. Děti se změnily na princezny, zvířátka, piráty či pohádkové skřítky. Na karnevalu si děti…(více)

Bruslení 5.A a 5.B
25.

Bruslení 5.A a 5.B

Páté třídy se letos zdokonalovaly v jejich bruslařském umění. Měly velké štěstí, protože pod křídla si je vzal trenér hokejového A-týmu, pan Aleš Půlpán. Bruslařský kurz pod jeho vedením byl pro děti…(více)