Kukátko č. 104 únor
bře

Kukátko č. 104 únor

Vyšlo nové Kukátko číslo 104. za měsíc únor. Kukátko-únor-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Zápis do prvních tříd 2024

Zápis do prvních tříd 2024

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, srdečně Vás zveme na zápis dětí do první třídy, který se bude konat ve dnech:             PÁTEK        5. 4. 2024 OD 14:00 DO 18:00 HOD.,              SOBOTA    6.…(více)

Karneval školní družiny

Karneval školní družiny

Ve čtvrtek 22.2.2024 jsme jako tradičně uspořádali pro děti ze školní družiny karneval. Na programu byla promenáda v  maskách, karnevalová diskotéka a zařazeno bylo i pár her. Aulou se po celou dobu…(více)

Soutěž ve finanční gramotnosti

Soutěž ve finanční gramotnosti

Naše škola se zapojila do soutěže ve finanční gramotnosti, která je napojena na celosvětový projekt Global Money Week- Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený  na děti a…(více)

Exkurze 3.tříd do Hradce Králové

Exkurze 3.tříd do Hradce Králové

Jak oslavit pololetní vysvědčení? Školou! Ale ne ladajakou, takovou jak se učilo před 100 lety... Všechny 3.třídy vyjely 1.2. do Hradce Králové. V Muzeu východních Čech děti seděly ve dřevěných…(více)

Kukátko č. 103 leden

Kukátko č. 103 leden

Vyšlo nové Kukátko číslo 103. za měsíc leden. Kukátko-leden-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc LEDEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc LEDEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc "leden" (více)

Lyžařské závody na Máchovce
led

Lyžařské závody na Máchovce

Dnes proběhly školní lyžařské závody v areálu Máchovka. Počasí nám přálo, takže vše proběhlo za krásného slunečného svitu. Celkem se zúčastnilo 72 závodníků od první až po devátou třídu. Poděkování…(více)

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky
led

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

V hale ZŠ Komenského jsme přivítali budoucí prvňáčky. Září je ještě hodně daleko, ale paní učitelky si připravily mnoho sportovních stanovišť a děti si tak mohly vyzkoušet to, co je bude čekat na…(více)