Informace pro rodiče předškoláků
11.

Informace pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci a uzavření škol, jsme nuceni zrušit plánovanou akci pod názvem „Hodina nanečisto“, která se měla konat 18. března. Termín „Zápisu dětí k povinné školní…(více)

Poskytování ošetřovného

Poskytování ošetřovného

Informace - ošetřovné

Informace - ošetřovné

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě. Pozor! Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař. Více informací naleznete zde .   (více)

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví

Zakazuje se s účinností ode dne 11. března 2020: osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb…(více)

KORONAVIR: Mimořádné opatření

KORONAVIR: Mimořádné opatření

Mimoradne-OPP-karantenni-opatreni-pro-obcany-CR-po-navratu-z-Italske-republiky-1-.pdf (více)

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY
9.

Poznávání přírodnin – 6.- 7. třídy: VÝSLEDKY

26. února proběhlo školní kolo soutěže v poznávání přírodnin. Akce se zúčastnilo celkem 152 žáků. Nejpočetnější skupinu tvořili 6.-7.třídy. Tři nejúspěšnější z každé kategorie postupují do okrskového…(více)

PREVENCE: Koronavirus
3.

PREVENCE: Koronavirus

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice Královéhradeckého kraje Vám předáváme informace k problematice výskytu koronaviru v Evropě.  Podle doporučení vládních představitelů všechny vyzýváme…(více)

2.

Speciální pedagog

Základní škola vyhlašuje konkurz na místo speciálního pedagoga pro předmět speciálně pedagogické péče. Počet vyučovacích hodin – 9. Přihlášky posílejte na adresu školy. (více)

Logohrátky pro předškoláky
27.
úno

Logohrátky pro předškoláky

Ve středu 19. února se konalo v 2. MŠ Školní ve spolupráci se ZŠ Komenského odpoledne pod názvem „Logohrátky s předškoláky“. Na děti čekalo šest stanovišť, každé zaměřené na jiné téma. V průběhu dvou…(více)

Předškoláci v tělocvičně
26.
úno

Předškoláci v tělocvičně

Ve středu 26. února jsme uspořádali pro předškoláky v hale naší školy „Sportovní odpoledne“. Všechny paní učitelky prvního stupně připravily pro děti hodinu tělesné výchovy. Odpoledne se zúčastnilo…(více)