Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

V hale ZŠ Komenského jsme přivítali budoucí prvňáčky. Září je ještě hodně daleko, ale paní učitelky si připravily mnoho sportovních stanovišť a děti si tak mohly vyzkoušet to, co je bude čekat na…(více)

Lyžařský kurz 8.B -  leden  2024

Lyžařský kurz 8.B -  leden  2024

Lyžařský kurz 8.B. začínal 8.1.2024 v 10:30 na autobusovém nádraží v Nové Pace. Autobusem jsme jeli do Strážného. Odt.ud jsme šli cca 7,5 km pěšky na Grohmannovu boudu, kde jsme byli ubytovaní. Celý…(více)

Výhra ve výtvarné soutěži

Výhra ve výtvarné soutěži

Žákyně 6.B Lucie Bajerová vyhrála ve výtvarné soutěži s názvem "Nejkrásnější vánoční trhy v Evropě" 3.místo ve své věkové kategorii . Od společnosti Albi obdržela společenskou hru, diář a další…(více)

Oblečení se školním logem

Oblečení se školním logem

Prohlédněte na webových stránkách kraloveskoly.cz/zsnpaka Nebo naskenujte QR kód z úvodní fotografie. Objednávky končí 5. února. (více)

Lyžařský výcvik 8.A

Lyžařský výcvik 8.A

Na lyžařském výcviku jsme byli celkem 5 dní (od 3. - 8.1.2024) s paní učitelkou Šmidrkalovou a panem učitelem Macákem. První den jsme šli kopcem nahoru dvě a půl hodiny. Když už jsme nahoře byli,…(více)

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském finále 8. 1. 2024 jsme byli účastníky krajského finále ČEPS CUPU ve florbalu. Naši chlapci se postarali o perfektní výsledek a z deseti škol se umístili na 2. místě. Školu…(více)

BELLHOP systém ve školní družině

BELLHOP systém ve školní družině

BELLHOP systém nový ELEKTRONICKÝ ZPŮSOB VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ ze školní družiny Vážení rodiče, rádi bychom Vám představili nový systém pro vyzvedávání dětí ze školní družiny. Jedná se o moderní…(více)

PF 2024

PF 2024

Příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2024 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.                                                                                                      …(více)

Kukátko č. 102 prosinec

Kukátko č. 102 prosinec

Vyšlo nové Kukátko číslo 102. za měsíc prosinec. Kukátko-prosinec-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Zpívali jsme koledy a VY SPOLEČNĚ S NÁMI – BYLO NÁS VÍCE NEŽ 650 ZPĚVÁKŮ

Zpívali jsme koledy a VY SPOLEČNĚ S NÁMI – BYLO NÁS VÍCE NEŽ 650 ZPĚVÁKŮ

Veliký a nádherný zážitek jsme si společně připravili na poslední školní den v roce 2023. Sešli jsme se ve sportovní hale základní školy a to v naprosto nečekaném počtu. Stává se již velice milou…(více)