Informace pro rodiče předškoláků - ZÁPIS
25.
úno

Informace pro rodiče předškoláků - ZÁPIS

Zveme Vás na zápis do první třídy, který se bude konat z důvodu současné epidemiologické situace na doporučení MŠMT  distančně (bez účasti dětí) jako v loňském roce v průběhu celého měsíce dubna. …(více)

24.
úno

INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

Vážení rodiče, žáci a žákyně,  ministerstvo zdravotnictví vydalo mimořádné opatření. Celé znení najdete pod tímto odkazem: INFORMACE O VYDÁNÍ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ To…(více)

Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd
25.

Informace Pedagogicko psychologické poradny k zápisu dětí do 1. tříd

V přiloženém dokumentu najdete informace týkající se školní zralosti, důležité pro zápis dětí do 1. tříd.  Informace-PPP.pdf (více)

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása
20.

Výtvarná soutěž: Létající ptačí krása

V této době se málokdy naskytne příležitost, aby se žáci mohli osobně zúčastnit jakékoli soutěže. Přeci jen jedna soutěž se konala, byla sice již v říjnu 2020, ale její vyhlášení se mohlo konat těsně…(více)

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!
7.
led

Z Oskarova deníku: Ať vám to v novém roce frčíííííí!!!

Náš třídní maskot Oskar a jeho kamarád Kohout ještě nikdy nezažili zimní radovánky na sněhu. Pořádně jsme se oblékli, přinesli si jezdicí lopaty a vyrazili jsme na sjezdovku. Jestli je dovádění ve…(více)

31.
pro

Spádová škola potřebná pro zabezpečení péče o děti ve věku do 10 let, zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí:

Naše škola byla určena jako spádová škola potřebná pro zabezpečení  péče o děti ve věku do 10 let,  zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci vybraných profesí: bezpečnostních sborů; obecní…(více)

16.

Vánoční prázdniny

Vážení  rodiče, v  důsledku zhoršené epidemické situace budou základní škola, školní družina a školní jídelna 21. 12 2020 a 22. 12. 2020 uzavřeny na základě usnesení vlády ČR. 23. 12. začínají…(více)

Zdobení stromu splněných přání
11.

Zdobení stromu splněných přání

Naše třída III.A  jako první využila nabídku pracovníků muzea a na krásnou jedli před Suchardovým domem zavěsila rovných dvacet tajných přání. Opravdu tajných...co je tam napsáno ví jen ten, kdo své…(více)