Návštěva 1.tříd u záchranky
6.
dub

Návštěva 1.tříd u záchranky

Ve škole se mají nejen získávat nové poznatky, ale ještě lepší je vyzkoušet si to doopravdy. Byli jsme moc rádi, že všechny 1.třídy dostaly příležitost navštívit záchrannou službu v našem městě. …(více)

1.
dub

Rekonstrukce školních dílen včetně zajištění bezbariérovosti

Projekt „Rekonstrukce školních dílen včetně zajištění bezbariérovosti“ je spolufinancován z Evropské unie – Integrovaného regionálního operačního programu. Reg. č. projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16…(více)

30.
bře

Přijímání dětí z Ukrajiny

Vážení rodiče. žáci a žákyně V těchto dnech přijímáme do školy  děti z Ukrajiny. Tyto děti budou zařazeny do ročníků a tříd odpovídajících vzdělávání na Ukrajině.  V kmenových třídách se zaměří…(více)

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD 2022
22.
úno

ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD 2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, srdečně Vás zveme na zápis dětí do první třídy, který se bude konat ve dnech:             PÁTEK       1. 4. 2022 OD 14:00 DO 18:00 HOD.,              SOBOTA    2. 4…(více)

30.
led

Karanténa

Vážení rodiče, žáci a kolegové,  na základě pozitivních testů a nařízení vlády, musí všichni žáci a učitelé, kteří byli v kontaktu s pozitivními osobami do karantény. Od pondělí do čtvrtka bude…(více)

27.
led

Ředitelské volno

Vážení rodiče, vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci ve škole, vyhlašuji po dohodě se zřizovatelem ( Město Nová Paka) na středu 2.2. a čtvrtek 3.2.2022 ředitelské volno. V pátek 4.2.2022 jsou…(více)

PF 2022
17.

PF 2022

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a spoustu zážitků s rodinou a blízkými.  Do nového roku pevné zdraví a spoustu důvodů k úsměvu.  Přejí žáci a zaměstnanci ZŠ Nová Paka, Komenského (více)

Předvánoční výlet prvňáčků
15.

Předvánoční výlet prvňáčků

Přípravy na Vánoce vzali prvňáčci velmi zodpovědně a zajeli se podívat do Muzea perníku do Perníkové chaloupky u Pardubic. Prohlédli si nádherné zdobené perníky, dozvěděli  se o výrobě perníku a jeho…(více)

Tvoje cesta načisto
8.

Tvoje cesta načisto

Žáci 8. a 9. tříd absolvovali besedu s názvem Tvoje cesta načisto. Beseda se týkala problematiky drog. Žáci zhlédli film podle skutečné události o této problematice a následně pak ve skupinách…(více)

Mikulášská nadílka
6.

Mikulášská nadílka

Dne 3.prosince 2021 se v naší škole konala mikulášská nadílka. Děti Mikulášovi pověděly básničku a za odměnu dostaly nějaké ovoce. Někteří žáci museli být připojeni online, ale doufáme, že se jim to…(více)