NÁVŠTĚVA VÁNOČNÍ PRAHY

NÁVŠTĚVA VÁNOČNÍ PRAHY

Po zážitku, který byl způsoben zpěvem v naší hale, jsme se s některými žáky vyšších ročníků vydali na "VÁNOČNÍ PRAHU". Odjížděli jsme odpoledne a následovala pak večerní procházka Prahou. Navštívili…(více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec (více)

Korálková dílna

Korálková dílna

Do školní družiny k nám zavítala paní Machová a jedno naše oddělení proměnila v korálkovou dílnu. Na stolech bylo spousty krabiček plné korálků různých barev i tvarů až oči přecházely :) Nejprve…(více)

Vánoční zpívání před školou

Vážení rodiče, ve středu 20.12.2023 v 11:00 hodin budeme  před školou  zpívat vánoční koledy. Jestli máte chuť si zazpívat s námi, rádi Vás uvidíme. V případě velice nepříznivého počasí budeme zpívat…(více)

Turnaj v házené a 1. místo

Turnaj v házené a 1. místo

14. 12. 2023 jsme se zúčastnili turnaje pro 4. až 5. třídy pořádaném házenkáři v Jičíně. Ostatním školám jsme nedali prakticky šanci. Zaslouženě jsme odvezli první místo. Moc chválíme naše sportovce…(více)

Sbírka pro útulek 3.C

Sbírka pro útulek 3.C

Děti ze 3.C se dohodly, že by rády před Vánoci podnikly nějaký společný dobrý skutek. Nejdříve ve třídě proběhlo přednesení návrhů. Poté následovalo demokratické hlasování a následně byl vybrán…(více)

HANIN KUFŘÍK

HANIN KUFŘÍK

Ve čtvrtek 14. prosince se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili projektu "Poznáváme matičku Prahu", který byl tentokrát zaměřen na téma: Život Židů během 2. světové války. Nejdříve navštívili židovské muzeum…(více)

Podorlický skanzen Krňovice

Podorlický skanzen Krňovice

Třídy 3.A, 3.B a 3.C se rozhodly přivítat Vánoce společným výletem. Vydaly se do Krňovic u Třebechovic pod Orebem. Prohlédly si krásné staročeské chalupy s výzdobou a výkladem o lidových tradicích.…(více)

Vánoční koncerty našeho sboru

Vánoční koncerty našeho sboru

I o letošních Vánocích zpíval sbor naší školy své písničky a koledy před obecenstvem. A to hned několikrát! Poprvé vystoupil na náměstí v Nové Pace během konání adventních trhů. Podruhé v klášteře…(více)

Okresní kolo v košíkové mladších dívek

Okresní kolo v košíkové mladších dívek

Úspěšná reprezentace mladších dívek v košíkové Ve středu 6.prosince se dívky 6.-7.tříd zúčastnily okresního kola v košíkové. Turnaj se konal v Jičíně za přítomnosti 7 týmů. Na palubovku nastoupily:…(více)