Pohár rozhlasu starších dívek a chlapců
20.
kvě

Pohár rozhlasu starších dívek a chlapců

Pohár rozhlasu starší kategorie     Středa 15.května byla ve znamení atletiky. V atletickém “Poháru rozhlasu”startovali starší hoši a dívky. V této soutěži družstev kluci obsadili 6.místo. O…(více)

20.
kvě

Beseda pro rodiče - návykové látky

Milí rodiče, v prosinci jste měli možnost zúčastnit se velice zajímavé besedy na téma - sociální sítě, rizika internetu atd. Jelikož měla beseda úspěch, zveme Vás na další setkání s panem nprap.…(více)

16.
kvě

Turnaj v malé kopané

V úterý 14.5.2024 se v Jičíně konalo okresní kolo v malé kopané. Po vítězství v okrskovém kole jsme neudělali ostudu ani v Jičíně. Kluci zabojovali a obsadili druhé místo. Všem Děkuji. (více)

16.
kvě

Štafetový pohár

V pátek 10.5.2024 se naši žáci 1.-5. ročníku zúčastnili krajského finále Štafetového poháru, které se konalo v Dobrušce. V prvních dvou disciplínách ( tj.8x100m) jsme vyhráli, ale v poslední soutěži …(více)

Šesťáci na Vyšehradu
15.
kvě

Šesťáci na Vyšehradu

Poslední dubnový den jsme se šesťáky vyjeli v rámci projektu "Poznáváme matičku Prahu" na Vyšehrad. Procházeli jsme blízké okolí, poznali rotundu sv.Martina, chrám svatého Petra a Pavla a místní…(více)

Jíst pizzu v rámci hodiny matematiky?
14.
kvě

Jíst pizzu v rámci hodiny matematiky?

Ano, samozřejmě. Ve třídě II.Z probíráme zlomky a několik hodin jsme se zabývali dělením pizzy, krájením pizzy, malováním pizzy na tabuli, až jsme řekli dost :) Na řadu přišla názorná ukázka a tak…(více)

English Stars
13.
kvě

English Stars

13.5.2024 se vybraní žáci zúčastnili již 11. ročníku mezinárodní soutěže ENGLISHSTAR. Cílem soutěže je rozvíjet zájem žáků o studium anglického jazyka. V soutěži si můžou žáci porovnat své znalosti s…(více)

Poznáváme matičku Prahu
10.
kvě

Poznáváme matičku Prahu

Žáci 7.tříd se 9.května vydali do historické části Prahy, aby prošli korunovační cestu českých králů. Vydali jsme se sice opačným směrem, abychom měli sílu na největší historické památky, a to na…(více)

Projekt 3.B - Povolání rodičů
9.
kvě

Projekt 3.B - Povolání rodičů

Ve třídě 3.B jsme oslovili rodiče, aby nám přiblížili svoje povolání. Nejdříve jsme navštívili městský úřad, abychom poznali práci dopravního referenta a pracoviště stavebního odboru. Nakonec jsme…(více)

Kukátko č. 106 duben
6.
kvě

Kukátko č. 106 duben

Vyšlo nové Kukátko číslo 106 za měsíc duben Kukátko-duben-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)