Krajské finále v olympijském víceboji

Krajské finále v olympijském víceboji

KRAJSKÉ FINÁLE OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE Dne 20.května proběhlo v Hradci Králové krajské finále olympijského víceboje. Za naši školu si právo startu vybojovala pouze Anežka Bartošová, která postoupila na…(více)

Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně

Cesta začala brzkým vstáváním a odjezdem z autobusového nádraží v 5:00 hodin. Cesta nám trvala 4,5 hodiny. Po příjezdu do Vídně jsme zakoupili jízdenky a jeli jsme metrem do centra na Karlsplatz.…(více)

9.B v Sedmihorkách

9.B v Sedmihorkách

Třída 9.B s třídní učitelkou Karolínou Bartošovou strávila pohodové tři dny na školním výletě v kempu Sedmihorky. Počasí nám přálo,  a tak jsme od 2. do 4.6. mohli poznávat nádherné okolí Sedmihorek…(více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen

Fotografie ze školní družiny za měsíc květen (více)

Kukátko č. 107 květen

Kukátko č. 107 květen

Vyšlo nové Kukátko číslo 106 za měsíc duben Kukátko-květen-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Recitační soutěž 2024

Recitační soutěž   V polovině května se sešli vybraní žáci ze tříd 1.stupně v aule naší školy. Za potlesku kamarádů postupně vystoupali na pódium a přednesli své básně. Pilná porota dala hlavy…(více)

Školní výlet 3. tříd

Školní výlet 3. tříd

Školní výlet 3. tříd byl letos naplánován za  Bobíkem, Fifinkou, Pinďou a Myšpulínem do Třeskoprsků. Znalci jistě poznali, že se jedná o Čtyřlístek a Třeskoprsky jsou vlastně Doksy. Navštívili jsme…(více)

Beseda o létání pro školní družinu s Martinem Formánkem

Beseda o létání pro školní družinu s Martinem Formánkem

V pátek 24. května jsme měli s dětmi ze školní družiny krásnou příležitost poslechnout si povídání pana Martina Formánka o modelech letadel a létání z pohledu pilota. Velmi detailně nám ukázal na…(více)

Zpátky na cestách: Paříž – Londýn 4. - 9.5.2024

Zpátky na cestách: Paříž – Londýn 4. - 9.5.2024

Počátek května se opět nesl v cestovatelském duchu. V sobotu 4. 5. se dvacet deváťáků naší školy nalodilo do zájezdového autobusu směr Paříž. Společnost nám dělali ještě žáci z Pecky a ze Šumperka.…(více)