Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťáky

Přinášíme vám fotografie ze slavnostního rozloužení s žáky 9. tříd.  Fotogalerie (více)

Školní družina v Tongu

Školní družina v Tongu

Výlet se školní družinou Stalo se již skoro tradicí, že všechny děti ze školní družiny vyrážejí, na konci školního roku, do zábavného parku Tongo v Hradci Králové. A nebylo tomu jinak ani letos 26…(více)

KUKÁTKO Č. 108 červen

KUKÁTKO Č. 108 červen

Vyšlo nové Kukátko číslo 108 za měsíc červen. Kukátko č.108-červen-2024.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Geologická exkurze do Klenotnice a Paleoparku

Geologická exkurze do Klenotnice a Paleoparku

Ve středu 19. června proběhla exkurze do novopacké Klenotnice a Paleoparku.  37 žáků 9.tříd bylo rozděleno na 2 skupiny a po cestách naučné stezky novopacké geologie vyrazili k výše jmenovaným cílům.…(více)

ENGLISHSTARS na ZŠ Komenského

ENGLISHSTARS na ZŠ Komenského

S radostí a hrdostí oznamujeme výsledky dalšího ročníku anglické gramatické soutěže Englishstars.Tento rok se soutěže zúčastnilo 300 škol a 6687 soutěžících z celé České republiky. Naše škola se díky…(více)

Krajské kolo v přehazované

Ve čtvrtek 13.6.2024 jsme se zúčastnili krajského finále v přehazované žáků 4. a 5. tříd. Turnaj se konal v Rychnově nad Kněžnou. Po velice zdařilých výkonech ve skupině jsme postoupili do…(více)

Příběhy našich sousedů

Příběhy našich sousedů

Žáci 9.tříd (Diana Slámová, Ondřej Pokorný, Ondřej Drahoš, Tadeáš Lorenc) se zúčastnili půlročního projektu "Příběhy našich sousedů". Projekt spadá pod společnost https://www.postbellum.cz/, která…(více)

čvn

Okrskové kolo "Poznávání rostlin"

Tradičním organizátorem postupového kola bylo gymnázium v Nové Pace. V letošním školním roce naši školu reprezentovalo 7 žáků. Výsledky našich “botaniků”: Pepa Kout (3.B) - kategorie 3.tříd  1.místo…(více)

Den dětí ve školní družině

Den dětí ve školní družině

Pro děti ze školní družiny jsme uspořádali "Dětský den" ve sportovní hale. Spoustu úkolů musely děti projít a úspěšně splnit, aby si nakonec mohly pochutnat na své odměně. Na dětech bylo vidět…(více)