Výtvarná komiksová soutěž

Výtvarná komiksová soutěž

Žáci 6.B a 8.A se zúčastnili výtvarné komiksové soutěže od humanitární společnosti ADRA s tématem "Cíle udržitelného rozvoje" v 5 podkategoriích: Kvalitní život, Férová společnost, Odpovědný rozvoj,…(více)

Sbírka "Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti"
lis

Sbírka "Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti"

Vážení rodiče, rádi bychom Vás informovali o projektu, do kterého se v tomto měsíci zapojila všechna oddělení ŠD. Jedná se o sbírku "Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti", která je určena pro…(více)

Odpoledne s kouzelníkem

Odpoledne s kouzelníkem

Odpoledne s kouzelníkem V pátek 10. 11. 2023 zavítal do naší školy „ Kouzelník“        pan Radek Černý. Ve svém zábavném vystoupení pro děti školní družiny předvedl řadu kouzel, při kterých mohly…(více)

Florbal - chlapci 5-7 třída

Florbal - chlapci 5-7 třída

V pátek 10. listopadu jsme odehráli okresní kolo ve florbalu. Ani v jednom z pěti zápasů jsme neprohráli v základní hrací době, porazili jsme vítěze turnaje a obsadili třetí místo. Už sice víte…(více)

Den válečných veteránů

Den válečných veteránů

Dne 10.11.2023 se žáci 5. tříd a 8. B naší školy zúčastnili vzpomínkové akce v Jírových sadech, která se koná každoročně u příležitosti Dne válečných veteránů, který připadá na 11. listopadu.…(více)

Vystoupení sborečku ke 100. narozeninám

Vystoupení sborečku ke 100. narozeninám

Sboreček měl to štěstí, že mohl poblahopřát paní Libuši Malé v Domově důchodců v Nové Pace k neuvěřitelným 100. narozeninám. Se sborem vystoupili také Ondřej Kuřík na saxofon, David Kuřík na příčnou…(více)

110.výročí od narození Otakara Hrubého

110.výročí od narození Otakara Hrubého

Dne 1.11.2023 jsme si v Nové Pace u pomníku obětem ze světových válek připomněli 110.výročí narození plukovníka Otakara Hrubého sloužícího za RAF v 2.světové válce.  Zástupci města i potomci pana…(více)

KUKÁTKO Č. 100 ŘÍJEN

KUKÁTKO Č. 100 ŘÍJEN

Vyšlo nové Kukátko číslo 100. za měsíc říjen. Kukátko-řijen-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN (více)

Exkurze do Domažlic a Plzně
říj

Exkurze do Domažlic a Plzně

Dne 23.10.2023 se žáci 9. tříd a 8. B vydali na exkurzi do Domažlic a Plzně.  Nejdříve jsme navšívili obec Újezd, která je rodištěm známého vůdce chodského povstání Jana Sladkého - Koziny. V Kozinově…(více)