TURNAJ - PIŠQWORKY

TURNAJ - PIŠQWORKY

Již druhým rokem se uskutečnil na naší škole turnaj v pišQworkách. Opět se soutěžilo o postup do oblastního kola, které se uskuteční 1.11.2023 na novopackém gymnáziu. O prvních pět postupujících míst…(více)

Divadlo pro školní družinu

Divadlo pro školní družinu

Ve středu 18.10.2023 k nám do školy zavítal divadelní spolek Smajlík z Pecky. Představil se nám s muzikálem Poklad. Aula se zaplnila všemi dětmi ze školní družiny a vystoupení mohlo začít. Herci…(více)

Poznáváme matičku Prahu 8.třídy

Poznáváme matičku Prahu 8.třídy

Minulý týden ve čtvrtek se žáci 8.tříd v rámci projektu "Poznáváme matičku Prahu" vydali do Národního technického muzea a na letiště Kbely. V letošním roce budou v dějepise seznámeni s technikou,…(více)

Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj

13.října proběhlo v Jičíně okresní kolo v atletickém čtyřboji.Naše škola obsadila všechny vypsané kategorie: dívky mladší závodily ve složení A.Bartošová(6.B), K.Kuchařová (6.B), I.Kazdová (6.A), K…(více)

Malá kopaná

V úterý 10. října 2023 se žáci Václav Vít, Jakub Vít, Aleš Brendl, Matyáš Hujer, Samuel Topič, Daniel Brendl, Ondřej Mašek a Filip Kotyk zúčastnili okrskového kola v minifotbale, které se konalo na…(více)

Preventivní kurz na Malé Skále

Preventivní kurz na Malé Skále

Šesté třídy byly opět letos se svými učiteli na preventivním pobytu na Malé Skále. Počasí nám přálo, tak jsme většinu času trávili venku. Seznámili jsme se tak s okolím Panteonu a řeky Jizery. Jako…(více)

Koulelo se, koulelo, aneb učíme se s jablíčky

Koulelo se, koulelo, aneb učíme se s jablíčky

Ve dnech 4. 10. – 6. 10. 2023 probíhaly ve třídě I. S projektové dny. Projekt se prolínal všemi vyučovanými předměty. Jablíčka jsme si byli vlastnoručně nasbírat, zpívali a četli jsme si o nich,…(více)

Přespolní běh 2023

Přespolní běh 2023

V úterý 3.října proběhlo v Nové Pace okresní kolo v přespolním běhu. Tradiční podzimní soutěž pro školní týmy uspořádalo místní gymnázium. Za naši školu nastoupili…(více)

KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ

KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ

Vyšlo nové Kukátko číslo 99. za měsíc září. Kukátko-září-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ
zář

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ

Fotografie ze všech oddělení školní družiny za měsíc září. (více)