Bruslení 5.A a 5.B
25.
úno

Bruslení 5.A a 5.B

Páté třídy se letos zdokonalovaly v jejich bruslařském umění. Měly velké štěstí, protože pod křídla si je vzal trenér hokejového A-týmu, pan Aleš Půlpán. Bruslařský kurz pod jeho vedením byl pro děti…(více)

Semiramis 5.A
25.
úno

Semiramis 5.A

Již počtvrté se třída 5.A setkala s pracovnicemi organizace pro prevenci rizikového chování Semiramis. Tentokrát jsme si povídali o obavách, které děti mají z přechodu na 2. stupeň, nebo na Gymnázium…(více)

Klíčování 2.A
24.
úno

Klíčování 2.A

Co je to Klíčování? To je pokračování Pasování v knihovně. Děti už jsou druhým rokem čtenáři a za splnění úkolů si vyslouží klíč ke všem knížkám. Musí se starat o to, aby nezrezivěl. Jak? Přece…(více)

Lyžařské závody mezi školami Novopacka
18.
úno

Lyžařské závody mezi školami Novopacka

Dnes jsme uspořádali lyžařské závody mezi školami Novopacka. Zúčastnili se žáci ze Staré Paky, gymnázia a obou novopackých základních škol. Závody i  přes nepřízeň počasí se uskutečnily, nepršelo a…(více)

Zápis do 1. třídy
10.
úno

Zápis do 1. třídy

Vážení rodiče,  zápis do 1.třídy proběhne v pátek 3.4. od 14,00 do 18,00 a v sobotu 4.4. 2020 od 8,30 do 11,30 hodin.  Zápisu bude předcházet setkání s předškoláky v tělocvičně školy 26.2.2020 od 15…(více)

Lyžařské závody
31.
led

Lyžařské závody

Ve středu 29.1.2020 jsme uspořádali lyžařské závody pro žáky naší školy.  Těchto závodů se zúčastnili žáci a žákyně od první až po devátou třídu. Sjezdovka byla velice dobře připravena, za což…(více)

Školní  družina
30.
led

Školní družina

Na čtvrteční odpoledne 30.ledna, byl pro děti ze školní družiny připravený program s názvem "Show s cvičenými kozami". Všechna oddělení ŠD se sešla v tělocvičně, děti se pohodlně usadily a s napětím…(více)

Poznávání přírodnin - soutěž
27.
led

Poznávání přírodnin - soutěž

  Školní kolo soutěže proběhne 26.2.2020 v učebně výtvarné výchovy (přírodniny) a třídě 7.B (promítání) Seznamy pro přípravu jsou shodné jako na ZŠ Husitská, odkaz ke stažení zde: https://www…(více)

Lyžařský kurz 8.A
21.
led

Lyžařský kurz 8.A

Tak jako  každý rok se naši žáci osmých ročníků zúčastnili lyžařského kurzu  na Grohmanově boudě v Krkonoších. Tato chata se nachází v perostoru Strážné - Zadní Rennerovky. naše škola využívá tuto…(více)