FOTOSOUTĚŽ
23.

FOTOSOUTĚŽ

Fotografická soutěž pro děti a mládež HOKUS FOKUS! Více na: https://roskopov.open-art.cz/hokus-fokus/ (více)

„Sportem za novým přátelstvím“  5.A
13.

„Sportem za novým přátelstvím“ 5.A

V pátek 13. 9. 2019 žáci pátých tříd ze ZŠ Komenského a ZŠ Husitská společně vyrazili do Bohuslavic nad Metují za sportem a zábavou. Společně jsme v místní Orlovně závodili v rychlostních a silových…(více)

6.

Nabídka kroužku anglického jazyka SciLearn English

Vážení rodiče, školu oslovila RNDr. Pavlína Hašková, Ph.D. z týmu SciLearn English s nabídkou kroužku pro Vaše děti (1. – 9. ročník). Podrobnosti ohledně konceptu, organizace výuky a ceny naleznete…(více)

První školní den
1.

První školní den

V pondělí 2.9.2019 zahájíme školní rok v 7,40 hodin. Ukončení prvního dne bude v 9,00 hodin. Provoz školní družiny v pondělí do 12,00 hodin. (více)

Rouzloučení s děváťáky
27.

Rouzloučení s děváťáky

Ve čtvrtek odpoledne jsme se oficiálně rozloučili s našimi deváťáky. Slavnostní ceremoniál v aule uváděl M. Štryncl. Na cestu do života popřál vše nejlepší pan Milan Pospíšil, pan Bohuslav Benč, pan…(více)

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta
24.

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta

21.6.2019 se již posedmé konal fotbalový turnaj smíšených družstev 1.tříd. Za naši školu soutěžilo 7 chlapců z 1.A a 8 kluků z 1.B. Kluci z ''áčka" vybojovali pěkné 3.místo. Do školy si odnesli …(více)

Pasování na čtenáře
22.

Pasování na čtenáře

5.6. čekala děti odpoledne v knihovně nejen paní knihovnice Lenka Macháčková, ale hlavně pan král Abecedník 1.se svou družinou. Po přečtení pohádkové otázky a následné správné  odpovědi byly všechny…(více)

Házená
21.

Házená

Házená     Říká se ,že je dobré ochutnat od všeho. Proto se náš směr práce v tělesné výchově letos orientoval na výuku základů míčového sportu. Přihlásili jsme se do turnajů v malé házené. V každém…(více)

Fandíme Dandovi Polmanovi
19.

Fandíme Dandovi Polmanovi

Danda Polman je pačák - pašák a my mu fandíme jak jen to jde.     (více)

Kemp Dolánky 4.A
18.

Kemp Dolánky 4.A

V dubnu jsme si vydělali 37 074 Kč v projektu Abeceda peněz s Českou spořitelnou a rozhodli jsme se vydělané peníze použít na víkendový výlet. Vše jsme objednali a v pátek 14. června jsme se všichni…(více)