Okresní kolo ve vybíjené
dub

Okresní kolo ve vybíjené

Ve středu 12.4.2023 naše škola pořádala turnaj ve vybíjené 4- a 5.tříd.  V konkurenci osni základních škol jsme zvítězili a postoupili do krajského finále, které se bude konat 19. května 2023 v…(více)

Matematický Klokan 2023
dub

Matematický Klokan 2023

V březnu k nám (stejně jako na spoustu škol po celém světě) zavítal Klokan. Této matematické  soutěže vycházející především z logického úvažování se na naší škole zúčastnilo celkem 213 žáků…(více)

Zápis 2023

Zápis 2023

ZAPIS-Zakladni-skola-Nova-Paka-Komenskeho-555_3.pdf (více)

Turnaj v házené

Turnaj v házené

Ve čtvrtek 23.3.2023 se žáci 4.A 5.A zúčastnili turnaje v házené v Jičíně.  Z důvodu nemoci chyběli tři žáci. Proto dostali šanci náhradníci a nezklamali. Celkově jsme se umístili na pěkném druhém…(více)

Uzavření Jiráskovy ulice

Vážení rodiče, od 3. dubna 2023  do 5. května 2023 bude uzavřena Jiráskova ulice (od viaduktu směrem ke školnímu dvoru) pro veškerý provoz. V této době bude průjezdná pouze Školní ulice od  pošty k…(více)

Světový den Downova syndromu

Světový den Downova syndromu

Na 21. března připadá Světový den Downova syndromu. Jeho úkolem je zvýšit povědomí o tomto zdravotním postižení. I my jsme se zapojili do ponožkové výzvy a v tento den jsme si oblékli dvě různé…(více)

Hodina pro předškoláky

Hodina pro předškoláky

Ve středu 8. března si předškoláci přišli vyzkoušet, jaké to bude ve školních lavicích. Jako na správné školáky, na ně čekala 45 minut dlouhá hodina, ve které si vyzkoušeli činnosti velmi podobné těm…(více)

Karneval ŠKOLNÍ DRUŽINY 2023

Karneval ŠKOLNÍ DRUŽINY 2023

Protože je únor dobou masopustu a karnevalových zábav, připravili jsme pro děti ze školní družiny na úterý 21.2. také karneval, se kterým nám pomohly studentky 4.ročníku pedagogické školy. Žákyně si…(více)

Lyžařské závody

Lyžařské závody

Ve středu 15.2.2023 jsme usoořádali lyžařské závody pro žáky naší školy. Celkem se zúčastnilo 66 lyžařů. Některé přihlášené skolila na poslední chvíli nemoc, jinak by byl počet mnohem větší. V…(více)

Bruslení 4.A

Bruslení 4.A

Žáci 4.A mají za sebou 5 lekcí bruslení. Obzvláště poslední hodnu jsme si moc užili. Kluci si zahráli dokonce i fotbal :) . Budeme se těšit zase za rok. (více)