Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně         Ve středu 24. května se žáci osmých a devátých tříd vypravili na exkurzi do Vídně. První část probíhala v jejím historickém centru, kde se žáci seznamovali s…(více)

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie, 8. - 13. 5. 2023   Po několika letech se v květnu opět uskutečnil poznávací zájezd pro žáky 9. a 8. tříd. V pondělí 8.5. jsme se vydali na dlouhou cestu…(více)

Krajské kolo ve vybíjené

Krajské kolo ve vybíjené

V pátek 19.9.2023 se v Kostelci nad Orlicí konalo krajské finále ve vybíjené 4. - 5. tříd. Naše družstvo složené z chlapců a dvou děvčat vybojovalo krásné druhé místo. Škoda zaváhání v prvním zápase,…(více)

Mc Donaldś Cup v Jičíně

V pátek 5. 5. 2023 se konalo okresní kolo v malé kopané žáků 4. – 5. tříd. I tento i den jsme neodjížděli bez medaile. Celkově jsme skončili na pěkném druhém místě. U většiny hráčů se projevila únava…(více)

Štafetový pohár - krajské  finále

Štafetový pohár - krajské finále

Velký úspěch malých atletů Ve čtvrtek 4.5.2023 se konalo krajské finále v atletice „ Štafetový pohár“. Velkého úspěchu dosáhli naši žáci 1. stupně. Po vítězství v okresním kole vyhráli i krajské…(více)

Uctění památky

Uctění památky

Dne 5.5.2023 se deváté třídy zúčastnily uctění památky obětí 2.světové války. Pan místostarosta pronesl vzpomínkovou řeč a dívky z 9. třídy položily k pomníku květiny. (více)

Okresní kolo v minifotbale

Okresní kolo v minifotbale

Ve čtvrtek 4. května 2023 se žáci Samuel Olša, Max Palička, Jakub Sucharda, Václav Vít, Jakub Vít, Aleš Brendl, Matyáš Hujer, Samuel Topič a Michal Skákalík zúčastnili okresního kola v…(více)

Ukliďme Česko

Ukliďme Česko

V rámci projektu „Ukliďme Česko" jsme posbírali odpadky v okolí rybníku Zaďák a tím udělali naši Novou Paku trošku čistější. Za 1.B Jana Komárková a Lenka Rozumová (více)

Štafetový pohár v Jičíně
dub

Štafetový pohár v Jičíně

V pátek 28.4.2023 jsme se zúčastnili okresního kola v atletice  - "Štafetový pohár". Toto okresní kolo naši žáci a žákyně 1. stupně vyhráli v čase 9:07,5 a druhého v pořadí porazili o 18 vteřin…(více)

Nové fotky ze školní družiny
dub

Nové fotky ze školní družiny

Fotografie ze všech oddělení školní družiny. V tomto albu jsou fotky od 13. února 2023 a přidáváme další. (více)