Florbal
pro

Florbal

5. 12. 2022 se uskutečnil okresní turnaj ve florbalu v Hořicích. Soupiska našeho týmu: Jan Sucharda, Tomáš Musil, Dia Eldin Tobias, Matyáš Tryzna, Petr Dlabola, Jan Vít, Radim Jisl, Vojtěch Müller. …(více)

Pythagoriáda 2022

Na podzim se na naší škole konala matematická soutěž Pythagoriáda. Školního kola se zúčastnilo 59 soutěžících z 2.stupně, soutěžilo se v kategoriích podle jednotlivých ročníků. Dle pravidel soutěže…(více)

Chromebooky ve výuce

Chromebooky ve výuce

Chromebooky často zpestřují  naši výuku  ve všech předmětech.  Žáci  je pouze zapnou a používají. Systém je tak intuitivní, že se pak na učitele  už nepotřebují obracet. Vše zvládnou sami. Tvoří,…(více)

Den válečných veteránů

V pátek 11.11.2022 se zúčastnili žáci 9. tříd vzpomínkové akce ke Dni válečných veteránů, která se každoročně koná v Jírových sadech. Na úvod pronesl svůj projev místostarosta Nové Paky pan Milan…(více)

Virtuální prohlídka školy

Vážení návštěvníci webových stránek naší školy, v sekci "O škole" naleznete odkaz na virtuální prohlídku školy. (více)

Jak se dělá ZOO

Jak se dělá ZOO

Žáci ZŠ Komenského navštívili zajímavou přednášku pana Petra Fejka na téma: Jak se dělá ZOO. Petr Fejk působil jako učitel literatury na Gymnáziu v Praze, byl také ředitelem České národní budovy v…(více)

Pracovní činnosti ve 2.třídách
říj

Pracovní činnosti ve 2.třídách

Nejen se naučit názvy těles v matematice, ale i tělesa sestavit, zvládly všechny děti z 2.tříd během pracovních činností. Spolupracovaly v malých skupinách a hlavně  to byla prima zábava a učení v…(více)

Projektový den v Praze
říj

Projektový den v Praze

„Poznáváme Matičku Prahu“      Tak zní název projektového dne, kdy každý rok žáci 2.stupně podnikají tématicky laděné historické exkurze s učiteli dějepisu. Tentokrát měli žáci 8.tříd dvě zastavení.…(více)