PF 2022
17.
pro

PF 2022

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a spoustu zážitků s rodinou a blízkými.  Do nového roku pevné zdraví a spoustu důvodů k úsměvu.  Přejí žáci a zaměstnanci ZŠ Nová Paka, Komenského (více)

Předvánoční výlet prvňáčků
15.
pro

Předvánoční výlet prvňáčků

Přípravy na Vánoce vzali prvňáčci velmi zodpovědně a zajeli se podívat do Muzea perníku do Perníkové chaloupky u Pardubic. Prohlédli si nádherné zdobené perníky, dozvěděli  se o výrobě perníku a jeho…(více)

Tvoje cesta načisto
8.
pro

Tvoje cesta načisto

Žáci 8. a 9. tříd absolvovali besedu s názvem Tvoje cesta načisto. Beseda se týkala problematiky drog. Žáci zhlédli film podle skutečné události o této problematice a následně pak ve skupinách…(více)

Mikulášská nadílka
6.
pro

Mikulášská nadílka

Dne 3.prosince 2021 se v naší škole konala mikulášská nadílka. Děti Mikulášovi pověděly básničku a za odměnu dostaly nějaké ovoce. Někteří žáci museli být připojeni online, ale doufáme, že se jim to…(více)

2.
pro

Ředitelské volno

Vážení rodiče, z důvodu zhoršení epidemiologické situace na naší škole rozšiřuji ředitelské volno plánované na úterý 21.12. a středu 22.12. o pondělí 20.12.2021. Děti přijdou do školy naposledy v…(více)

24.
lis

Antigenní testy

  Informace školy k testování   29. 11. 2021 Vážení rodiče, na základě mimořádného opatření MZd proběhne 29. listopadu 2021 další testování na onemocnění COVID-19 na všech školách v ČR.  Testování…(více)

Talenty pro firmy - krajské kolo
14.
lis

Talenty pro firmy - krajské kolo

Talenty pro firmy - krajské kolo Dne 12. 11. 2021 jsme se zúčastnili krajského kola soutěže Talenty pro firmy, do kterého jsme postoupili na základě našeho loňského vítězství v okresním kole soutěže…(více)

Testování Mensa
1.
lis

Testování Mensa

Na naší škole máme možnost testování IQ dětí s Mensou. Cena testu je 200 Kč na dítě. Polovina částky (100 Kč) by byla hrazena z příspěvků MAP Novopacko. Délka vlastního testu je 45 minut. Přesný…(více)

Pasování na čtenáře 2. A
1.
lis

Pasování na čtenáře 2. A

Pasování na čtenáře 2. A Ve středu 22. září bylo před knihovnou v Nové Pace rušno. Druháci byli plni vzrušeného očekávání, protože se těšili na setkání s králem z říše knížek.  A dočkali se. Když se…(více)

Soutěž "MOJE PÍSMENO"
26.
říj

Soutěž "MOJE PÍSMENO"

Výtvarnou soutěž s názvem "Moje písmeno" pořádala MŠ a ZŠ Brána v Nové Pace. Této soutěže se zúčastnily některé třídy 2.stupně naší školy a obrázky ztvárňovaly v hodinách výtvarné výchovy. Žáci…(více)