Štafetový pohár v Jičíně
28.
dub

Štafetový pohár v Jičíně

V pátek 28.4.2023 jsme se zúčastnili okresního kola v atletice  - "Štafetový pohár". Toto okresní kolo naši žáci a žákyně 1. stupně vyhráli v čase 9:07,5 a druhého v pořadí porazili o 18 vteřin…(více)

Nové fotky ze školní družiny
28.
dub

Nové fotky ze školní družiny

Fotografie ze všech oddělení školní družiny. V tomto albu jsou fotky od 13. února 2023 a přidáváme další. (více)

"POZNÁVÁME MATIČKU PRAHU"
27.
dub

"POZNÁVÁME MATIČKU PRAHU"

Poznáváme matičku Prahu Dne 27.dubna 2023 vyrazili žáci 7.tříd s paní učitelkou Vondráčkovou a Suchardovou autobusem do Prahy. Cílem bylo poznat královskou cestu, tedy místa dnešní historické Prahy,…(více)

Dějepisná exkurze do Prahy
27.
dub

Dějepisná exkurze do Prahy

Dne 26.4. jsme se s naší třídou 6.A a 6.B vydali na dějepisnou exkurzi do Prahy. Jeli jsme autobusem. Když jsme dojeli do Prahy, vydali jsme se k Rotundě svatého Martina a tam jsme si udělali…(více)

Pohár starostů
27.
dub

Pohár starostů

Pohár starostů Ve čtvrtek 27.dubna se konala dopravní soutěž „Pohár starostů,“ které se z naší školy účastnila dvě smíšená družstva žáků a žákyň 5.tříd. Soutěžilo se celkem ve čtyřech disciplínách –…(více)

McDonald´s cup
26.
dub

McDonald´s cup

Včera proběhlo v naší tělocvičně okrskové kolo v kopané. Naši chlapci ze čtvrtých a pátých tříd zvítězili a postoupili do okresního finále. O úspěch se zasloužili Milan Jezdinský, Radim Jisl, Petr…(více)

18.
dub

ZÁPIS 2023 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se konal v letošním školním roce v odpoledních hodinách v pátek 14. a v sobotu dopoledne 15. dubna. Ke vzdělávání na naší škole zapsali rodiče celkem 52 dětí –…(více)

ŠD2 si hraje s Legem
18.
dub

ŠD2 si hraje s Legem

Hrát si s legem? Ano, to je oblíbená činnost nejen dětí, ale i dospělých. Avšak mnozí dospělí by nevěřícně koukali, jaké „vymoženosti“ s touto hrou ve škole máme. Jak si tedy dneska s Legem můžete…(více)

Okresní kolo ve vybíjené
14.
dub

Okresní kolo ve vybíjené

Ve středu 12.4.2023 naše škola pořádala turnaj ve vybíjené 4- a 5.tříd.  V konkurenci osni základních škol jsme zvítězili a postoupili do krajského finále, které se bude konat 19. května 2023 v…(více)

Matematický Klokan 2023
4.
dub

Matematický Klokan 2023

V březnu k nám (stejně jako na spoustu škol po celém světě) zavítal Klokan. Této matematické  soutěže vycházející především z logického úvažování se na naší škole zúčastnilo celkem 213 žáků…(více)