Vystoupení sborečku ke 100. narozeninám

Vystoupení sborečku ke 100. narozeninám

Sboreček měl to štěstí, že mohl poblahopřát paní Libuši Malé v Domově důchodců v Nové Pace k neuvěřitelným 100. narozeninám. Se sborem vystoupili také Ondřej Kuřík na saxofon, David Kuřík na příčnou…(více)

110.výročí od narození Otakara Hrubého

110.výročí od narození Otakara Hrubého

Dne 1.11.2023 jsme si v Nové Pace u pomníku obětem ze světových válek připomněli 110.výročí narození plukovníka Otakara Hrubého sloužícího za RAF v 2.světové válce.  Zástupci města i potomci pana…(více)

KUKÁTKO Č. 100 ŘÍJEN

KUKÁTKO Č. 100 ŘÍJEN

Vyšlo nové Kukátko číslo 100. za měsíc říjen. Kukátko-řijen-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN

Fotografie ze školní družiny za měsíc ŘÍJEN (více)

Exkurze do Domažlic a Plzně

Exkurze do Domažlic a Plzně

Dne 23.10.2023 se žáci 9. tříd a 8. B vydali na exkurzi do Domažlic a Plzně.  Nejdříve jsme navšívili obec Újezd, která je rodištěm známého vůdce chodského povstání Jana Sladkého - Koziny. V Kozinově…(více)

Halloween v I.S

Halloween v I.S

Třída I.S se nachází v prostorách bývalé půdy, a tak se není co divit, že o Halloweenu se to zde podivnými bytostmi jen hemží. Naše čarodějky nenechaly nic náhodě. Dokonale si vyzdobily třídu…(více)

7.A v IQPARKU

7.A v IQPARKU

Pro snadnější pochopení fyzikálních zákonů se 7.A vydala vlakem do IQPARKU v Liberci. Krátce navštívila i IQLANDII na její pokusy s kapalným kyslíkem a dusíkem.       (více)

Florbal 6. - 7. tříd

Florbal 6. - 7. tříd

V pátek 20. 10. se odehrálo okrskové kolo ve florbalu pro 6. - 7. třídy. Turnaje se zúčastnilo 6 škol a hrálo se na dvě skupiny. V prvním zápase jsme prohráli 1:0 se školou z Lázní Bělohradu. Druhý…(více)

TURNAJ - PIŠQWORKY

TURNAJ - PIŠQWORKY

Již druhým rokem se uskutečnil na naší škole turnaj v pišQworkách. Opět se soutěžilo o postup do oblastního kola, které se uskuteční 1.11.2023 na novopackém gymnáziu. O prvních pět postupujících míst…(více)

Divadlo pro školní družinu

Divadlo pro školní družinu

Ve středu 18.10.2023 k nám do školy zavítal divadelní spolek Smajlík z Pecky. Představil se nám s muzikálem Poklad. Aula se zaplnila všemi dětmi ze školní družiny a vystoupení mohlo začít. Herci…(více)