Okresní kolo v minifotbale
kvě

Okresní kolo v minifotbale

Ve čtvrtek 4. května 2023 se žáci Samuel Olša, Max Palička, Jakub Sucharda, Václav Vít, Jakub Vít, Aleš Brendl, Matyáš Hujer, Samuel Topič a Michal Skákalík zúčastnili okresního kola v…(více)

Ukliďme Česko
kvě

Ukliďme Česko

V rámci projektu „Ukliďme Česko" jsme posbírali odpadky v okolí rybníku Zaďák a tím udělali naši Novou Paku trošku čistější. Za 1.B Jana Komárková a Lenka Rozumová (více)

Štafetový pohár v Jičíně

Štafetový pohár v Jičíně

V pátek 28.4.2023 jsme se zúčastnili okresního kola v atletice  - "Štafetový pohár". Toto okresní kolo naši žáci a žákyně 1. stupně vyhráli v čase 9:07,5 a druhého v pořadí porazili o 18 vteřin…(více)

Nové fotky ze školní družiny

Nové fotky ze školní družiny

Fotografie ze všech oddělení školní družiny. V tomto albu jsou fotky od 13. února 2023 a přidáváme další. (více)

"POZNÁVÁME MATIČKU PRAHU"

"POZNÁVÁME MATIČKU PRAHU"

Poznáváme matičku Prahu Dne 27.dubna 2023 vyrazili žáci 7.tříd s paní učitelkou Vondráčkovou a Suchardovou autobusem do Prahy. Cílem bylo poznat královskou cestu, tedy místa dnešní historické Prahy,…(více)

Dějepisná exkurze do Prahy

Dějepisná exkurze do Prahy

Dne 26.4. jsme se s naší třídou 6.A a 6.B vydali na dějepisnou exkurzi do Prahy. Jeli jsme autobusem. Když jsme dojeli do Prahy, vydali jsme se k Rotundě svatého Martina a tam jsme si udělali…(více)

Pohár starostů

Pohár starostů

Pohár starostů Ve čtvrtek 27.dubna se konala dopravní soutěž „Pohár starostů,“ které se z naší školy účastnila dvě smíšená družstva žáků a žákyň 5.tříd. Soutěžilo se celkem ve čtyřech disciplínách –…(více)

McDonald´s cup

McDonald´s cup

Včera proběhlo v naší tělocvičně okrskové kolo v kopané. Naši chlapci ze čtvrtých a pátých tříd zvítězili a postoupili do okresního finále. O úspěch se zasloužili Milan Jezdinský, Radim Jisl, Petr…(více)

ZÁPIS 2023 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se konal v letošním školním roce v odpoledních hodinách v pátek 14. a v sobotu dopoledne 15. dubna. Ke vzdělávání na naší škole zapsali rodiče celkem 52 dětí –…(více)

ŠD2 si hraje s Legem

ŠD2 si hraje s Legem

Hrát si s legem? Ano, to je oblíbená činnost nejen dětí, ale i dospělých. Avšak mnozí dospělí by nevěřícně koukali, jaké „vymoženosti“ s touto hrou ve škole máme. Jak si tedy dneska s Legem můžete…(více)