2.
čvn

TONDA OBAL

TONDA OBAL Poprvé v letošním roce jsme absolvovali přednášku o recyklaci odpadu. Přednáška byla vždy na jednu vyučovací hodinu a zúčastnili se jí postupně žáci ze všech našich tříd. Všichni si tak…(více)

Den dětí v ŠD
1.
čvn

Den dětí v ŠD

Svátek všech dětí jsme v naší školní družině s dětmi oslavili ve čtvrtek 1. června. Na školním dvoře si děti mohly vyzkoušet různé soutěže např. přenášení vody na čas, hod na cíl, chytání rybiček,…(více)

Republikové finále - "Štafetový pohár"
29.
kvě

Republikové finále - "Štafetový pohár"

Velkého úspěchu dosáhli naši žáci v atletice - "Štafetový pohár" . Tato soutěž je vyhlášena pro 1. stupeň základních škol. Republikové finále se konalo v Benešově u Prahy. Po vítězství v krajském…(více)

Besedy s Policií ČR
29.
kvě

Besedy s Policií ČR

V minulých týdnech se všechny naše třídy zúčastnily preventivních besed s nprap. Alešem Brendlem. A o kterých tématech se mluvilo? Například o kyberšikaně, bezpečném chování na internetu, o trestní…(více)

Florbal - Okresní kolo
26.
kvě

Florbal - Okresní kolo

26. 5. 2023 se v hale naší školy odehrál turnaj ve florbalu. V rámci domluvy mezi školami jsme postavili týmy A, B, C a tak byla možnost zahrát si takový turnaj pro spoustu dětí. Děkuji všem za…(více)

Exkurze do Vídně
26.
kvě

Exkurze do Vídně

Exkurze do Vídně         Ve středu 24. května se žáci osmých a devátých tříd vypravili na exkurzi do Vídně. První část probíhala v jejím historickém centru, kde se žáci seznamovali s…(více)

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie
24.
kvě

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie

Poznávací zájezd do jihovýchodní Anglie, 8. - 13. 5. 2023   Po několika letech se v květnu opět uskutečnil poznávací zájezd pro žáky 9. a 8. tříd. V pondělí 8.5. jsme se vydali na dlouhou cestu…(více)

Krajské kolo ve vybíjené
22.
kvě

Krajské kolo ve vybíjené

V pátek 19.9.2023 se v Kostelci nad Orlicí konalo krajské finále ve vybíjené 4. - 5. tříd. Naše družstvo složené z chlapců a dvou děvčat vybojovalo krásné druhé místo. Škoda zaváhání v prvním zápase,…(více)

9.
kvě

Mc Donaldś Cup v Jičíně

V pátek 5. 5. 2023 se konalo okresní kolo v malé kopané žáků 4. – 5. tříd. I tento i den jsme neodjížděli bez medaile. Celkově jsme skončili na pěkném druhém místě. U většiny hráčů se projevila únava…(více)

Štafetový pohár - krajské  finále
9.
kvě

Štafetový pohár - krajské finále

Velký úspěch malých atletů Ve čtvrtek 4.5.2023 se konalo krajské finále v atletice „ Štafetový pohár“. Velkého úspěchu dosáhli naši žáci 1. stupně. Po vítězství v okresním kole vyhráli i krajské…(více)