Školní družina v TONGU

Školní družina v TONGU

Ve středu 28. 6. se vydala všechna oddělení školní družiny na dlouho očekávaný výlet. Čekal nás zrekonstruovaný areál Toboga Tongo v Hradci Králové.  Po příjezdu se děti natěšeně rozutekly po hrací…(více)

Branný den

Branný den

Branné dny pro první a druhý stupeň Ve dnech 23. a 26. června proběhly na naší škole projektové dny zaměřené na brannou výchovu. Cílem bylo nejen přiblížit dětem poslání a úkoly IZS a AČR, ale také…(více)

7.B na vodě a na koloběžkách

7.B na vodě a na koloběžkách

Ve čtvrtek se 7.B vydala na Malou Skálu na rafty. Po jedné občerstvovací pauze na Zrcadlové Koze jsme zdárně dorazili do cíle - Dolánky. Zpět na Malou Skálu jsme se vrátili na koloběžkách. Myslím si,…(více)

Kukátko č. 98 červen

Kukátko č. 98 červen

Vyšlo nové Kukátko číslo 98. za měsíc červen. Kukatko - červen-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Atletické závody 1. stupně

Atletické závody 1. stupně

Dne 22. 6. 2023 jsme uspořádali atletické závody 1.stupně. Žáci soutěžili ve čtyřech atletických disciplínách. Skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a ve dvou bězích - sprint na 60m a vytrvalostním…(více)

Hvězdárna Jičín

Hvězdárna Jičín

V úterý 20. června se žáci šestého, sedmého, osmého a devátého ročníku třídy II. Z vydali do Jičína, aby tam navštívili hvězdárnu a dozvěděli se nějaké nové skutečnosti o fungování vesmíru. Ještě…(více)

Nové fotografie ze školní družiny

Nové fotografie ze školní družiny

Fotografie ze všech oddělení školní družiny. V tomto albu jsou fotky od 1. května 2023 a přidáváme další. (více)

TONDA OBAL

TONDA OBAL Poprvé v letošním roce jsme absolvovali přednášku o recyklaci odpadu. Přednáška byla vždy na jednu vyučovací hodinu a zúčastnili se jí postupně žáci ze všech našich tříd. Všichni si tak…(více)

Den dětí v ŠD

Den dětí v ŠD

Svátek všech dětí jsme v naší školní družině s dětmi oslavili ve čtvrtek 1. června. Na školním dvoře si děti mohly vyzkoušet různé soutěže např. přenášení vody na čas, hod na cíl, chytání rybiček,…(více)