Zájezd do Berlína
2.
čvn

Zájezd do Berlína

     V pátek 31.5. se němčináři 7. až 9. třídy vydali brzy ráno na jednodenní zájezd do Berlína. Cestou nás provázela sympatická paní průvodkyně a řidič, který žil v Berlíně několik let, což pro nás…(více)

Beseda se spisovatelm P.Stančíkem 4.A a 4.B
23.
kvě

Beseda se spisovatelm P.Stančíkem 4.A a 4.B

4.A a 4.B měla velkou čest se v Městské knihovně v Nové Pace setkat se spisovatelem Petrem Stančíkem. Pan spisovatel nám ukázal jeho knihy jako například O díře z trychtýře, Jezevec Chrujda, Fíla,…(více)

16.
kvě

Štafetový pohár

Ve středu 15.5.2019 se v Novém Městě nad Metují konalo krajské kole v Štafetovém poháru žáků 1. stupně. Nai žáci a žákyně opěz nezklamali a po bojovném výkonu získali druhé místo.  Blahopřejeme všem…(více)

Den Země
10.
kvě

Den Země

V pátek to u nás ve škole vypadalo trochu jako v zologické zahradě. Naši žáci se v rámci oslav dne Země přišli pochlubit do školy se svými domácími mazlíčky. A nejen to, našla se i parta kluků, kteří…(více)

Jarní recitační soutěž
3.
kvě

Jarní recitační soutěž

Jarní recitační soutěž      Rok utekl jak voda v Brdském potoce a duben znovu přinesl nový ročník recitační soutěže. Sešlo se 31 nadšených recitátorů, aby své umění ukázalo pětičlenné porotě učitelů…(více)

Poznávání rostlin
25.
dub

Poznávání rostlin

Seznamy pro jednotlivé ročníky Poznavani-rostlin-3.trida.pdf Poznavani-rostlin-8.-9.-trida.pdf Poznavani-rostlin-4.-5.trida.pdf Poznavani-rostlin-6.-7.trida.pdf (více)

Dopravní soutěž pátých tříd
24.
dub

Dopravní soutěž pátých tříd

Ve středu 24.4.se vybraní žáci pátých tříd zúčastnili dopravní soutěže v Nové Pace, která se skládala ze čtyř částí. Jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy a první pomoc. Všem zúčastněným…(více)

Velikonoce ve škole
17.
dub

Velikonoce ve škole

Na Škaredou středu jsme se stále usmívali, abychom se podle pověry neškaredili celý rok, pletli pomlázky, zdobili vajíčka voskem a pletli košíčky. Povídali jsme si o Velikonocích a hráli velikonoční…(více)

Kyberšikana 4.A a 4.B
9.
dub

Kyberšikana 4.A a 4.B

Čtvrté třídy se v pátek 5. dubna zúčastnily přednášky pana policisty Aleše Brendla o kyberšikaně. Vše, co se žáci na přednášce dozvěděli, potom zpracovali do slohových prací. Práce Aničky Hrnčířové…(více)

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení
8.
dub

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se již třetím rokem koná na základních školách v jarním, dubnovém termínu. Termín zápisu na naší škole byl stanoven na pátek 5. a sobotu 6. dubna. K zápisu…(více)