Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení
8.
dub

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se již třetím rokem koná na základních školách v jarním, dubnovém termínu. Termín zápisu na naší škole byl stanoven na pátek 5. a sobotu 6. dubna. K zápisu…(více)

7.
dub

Matematický KLOKAN 2019

S železnou pravidelností je právě jeden pátek v měsíci březnu věnován celosvětově organizované matematické soutěži KLOKAN. Tento školní rok se jednalo o pátek 22. března, kdy zasedli žáci škol z…(více)

Jak dopadl jarmark 4.A ??
2.
dub

Jak dopadl jarmark 4.A ??

27. března jsme uspořádali jarmark s Českou spořitelnou pod záštitou projektu Abeceda peněz. Od ledna jsme pracovali na výrobcích na jarmark a za finanční půjčku 3 000,- Kč, kterou jsme jako třída od…(více)

Návštěva 2. výstavy 8.AB
25.
bře

Návštěva 2. výstavy 8.AB

21.3.navštívila část žáků 8.A a 8.B výstavu Jana Švankmajera v Suchardově domě. Hned na začátku čekalo tři žáky milé překvapení. Získali volnou celoroční vstupenku do muzea  a poukázku do Gernatova…(více)

20.
bře

Poznávačka

Seznamy pro jednotlivé ročníky Poznavacka-prirodnin-3-.pdf Poznavacka-prirodnin-4-5.pdf Poznavacka-prirodnin-6-7.pdf Poznavacka-prirodnin-8-9.pdf (více)

Dílničky pro předškoláky 2019
6.
bře

Dílničky pro předškoláky 2019

Ve středu 6. března se uskutečnilo poslední setkání budoucích školáků s učiteli školy před jejich zápisem k povinné školní docházce. Jednalo se o velmi neformální setkání - "Jarní dílničky", které…(více)

6.
bře

Cvičení v přírodě

Ve středu 6.3.2019 třída 5.B absolvovala v rámci projektového dne 12km výšlap. Ráno jsme vyrazili Máchovou stezkou na Brdo. Původní záměr byl navštívit Kumburk, ale pro velmi špatnou fyzickou…(více)

Bude jarmark!!! :-)
5.
bře

Bude jarmark!!! :-)

Moc se těšíme na náš jarmark. Přijďte se podívat, pokoupit, pojíst a pobavit se. My tam budeme...Vaše 4.A (více)

Vzdělávací program Semiramis 4.A
3.
bře

Vzdělávací program Semiramis 4.A

Ve středu 27.3.2019 jsme se, tento školní rok již podruhé, setkali s našimi školitelkami Eliškou a Terezou z Centra primární prevence Semiramis se sídlem v Hradci Králové. Téma našeho setkání neslo…(více)

19.
úno

Karneval ŠD

V úterý 19.2.2019 jsme uspořádali pro děti ze ŠD karneval. Sešli jsme se všichni v aule naší školy a přehlídkou masek byl karneval zahájen. V průběhu si děti zatancovaly, zasoutěžily a také se…(více)