Sbírka pro útulek 3.C

Sbírka pro útulek 3.C

Děti ze 3.C se dohodly, že by rády před Vánoci podnikly nějaký společný dobrý skutek. Nejdříve ve třídě proběhlo přednesení návrhů. Poté následovalo demokratické hlasování a následně byl vybrán…(více)

HANIN KUFŘÍK

HANIN KUFŘÍK

Ve čtvrtek 14. prosince se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili projektu "Poznáváme matičku Prahu", který byl tentokrát zaměřen na téma: Život Židů během 2. světové války. Nejdříve navštívili židovské muzeum…(více)

Podorlický skanzen Krňovice

Podorlický skanzen Krňovice

Třídy 3.A, 3.B a 3.C se rozhodly přivítat Vánoce společným výletem. Vydaly se do Krňovic u Třebechovic pod Orebem. Prohlédly si krásné staročeské chalupy s výzdobou a výkladem o lidových tradicích.…(více)

Vánoční koncerty našeho sboru

Vánoční koncerty našeho sboru

I o letošních Vánocích zpíval sbor naší školy své písničky a koledy před obecenstvem. A to hned několikrát! Poprvé vystoupil na náměstí v Nové Pace během konání adventních trhů. Podruhé v klášteře…(více)

Okresní kolo v košíkové mladších dívek

Okresní kolo v košíkové mladších dívek

Úspěšná reprezentace mladších dívek v košíkové Ve středu 6.prosince se dívky 6.-7.tříd zúčastnily okresního kola v košíkové. Turnaj se konal v Jičíně za přítomnosti 7 týmů. Na palubovku nastoupily:…(více)

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka V úterý 5. 12. se ozvalo zaklepání, zabouchání a cinkání, čas mikulášské nadílky. Do třídy vstoupil Mikuláš se svou družinou, čerty a anděly. Ve třídě se rozhostilo ticho, všichni…(více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc LISTOPAD

Fotografie ze školní družiny za měsíc LISTOPAD

Fotografie ze školní družiny za měsíc LISTOPAD (více)

Kukátko č. 101 listopad

Kukátko č. 101 listopad

Vyšlo nové Kukátko číslo 101. za měsíc listopad. Kukátko-č.-102-prosinec.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti
lis

Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti

Vážení rodiče, k 24.11.2023 jsme uzavřeli sbírku "Lízátka pro onkoláčky a jinak nemocné děti ". Ve středu 29.11. jsme předali dvanáct velkých krabic s dárky paní Oláhové z Lázní Bělohrad, která vše…(více)

lis

BESEDA PRO RODIČE - KYBERPROSTOR - INTERNET A SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Milí rodiče, víte, jaká jsou rizika v kyberprostoru? Znáte současné sociální sítě? Víte, co může čekat na Vaše děti za zavřenými dveřmi pokojíčků? Jaké možnosti dnes poskytuje internet?  Pokud Vás…(více)