Házená
21.
čvn

Házená

Házená     Říká se ,že je dobré ochutnat od všeho. Proto se náš směr práce v tělesné výchově letos orientoval na výuku základů míčového sportu. Přihlásili jsme se do turnajů v malé házené. V každém…(více)

Fandíme Dandovi Polmanovi
19.
čvn

Fandíme Dandovi Polmanovi

  Danda Polman je pačák - pašák a my mu fandíme jak jen to jde.     (více)

Kemp Dolánky 4.A
18.
čvn

Kemp Dolánky 4.A

V dubnu jsme si vydělali 37 074 Kč v projektu Abeceda peněz s Českou spořitelnou a rozhodli jsme se vydělané peníze použít na víkendový výlet. Vše jsme objednali a v pátek 14. června jsme se všichni…(více)

Školní výlet 3.tříd
16.
čvn

Školní výlet 3.tříd

Školní výlet třetích tříd      Ve velmi teplém úterý 11.června opustili žáci třetích tříd svou školu a zamířili směr Jaroměř a Česká Skalice. Po hodinové jízdě autobusem vystoupili u pevnosti…(více)

Dětský indiánský den 31.5.2019
10.
čvn

Dětský indiánský den 31.5.2019

Poslední květnový den se děti proměnily v indiány. Náčelník Vinštryncltů však do kmene Komenšů nepřijme jen tak někoho. Každý musel prokázat svoji sílu, odvahu a moudrost. Malí indiáni museli přinést…(více)

Školní výlet 5.B - Benecko
7.
čvn

Školní výlet 5.B - Benecko

Po loňském úspěchu jsme se opět po roce vrátili na Benecko. Všechno klaplo na jedničku podtrženou! Cestu jsme měli zpestřenou zastávkou na zmrzlinu (jako odměna za organizaci dětského dne),…(více)

4.A a 4.B Dopravní výchova
7.
čvn

4.A a 4.B Dopravní výchova

Žáci čtvrtých tříd na začátku června skládali zkoušky pro získání řidičského průkazu na kolo. Po příjezdu na dopravní hřiště si žáci prošli trasu pěšky s panem Vaškem Řeháčkem z autoškoly Vašek a…(více)

4.A a 4.B Babiččino údolí
7.
čvn

4.A a 4.B Babiččino údolí

Ve středu 5.června se třídy 4.A a 4.B vydaly na školní výlet do Babiččina údolí. Čekaly nás oživlé postavy jako třeba komorník Leopold, vznešená kněžna, její schovanka Hortenzie, pan mlynář s…(více)

6.
čvn

Protiprávní jednání - beseda s Policí ČR

Ve středu 5.6.2019 se šesté třídy zúčastnily besedy o protiprávním jednání. Žáci přímo od policisty slyšeli, co se považuje za přestupek a co už je trestný čin. Myslím si, že v mnohých případech byly…(více)

Spaní v knihovně
2.
čvn

Spaní v knihovně

Spaní v knihovně      Ve čtvrteční podvečer se sešla třída 3.B u městské knihovny. Děti přišly s plnými taškami  oblečení, se spacáky, karimatkami i plyšáky.  V dalších taškách nesly výborná sladká…(více)