Jarní recitační soutěž
3.
kvě

Jarní recitační soutěž

Jarní recitační soutěž      Rok utekl jak voda v Brdském potoce a duben znovu přinesl nový ročník recitační soutěže. Sešlo se 31 nadšených recitátorů, aby své umění ukázalo pětičlenné porotě učitelů…(více)

Poznávání rostlin
25.
dub

Poznávání rostlin

Seznamy pro jednotlivé ročníky Poznavani-rostlin-3.trida.pdf Poznavani-rostlin-8.-9.-trida.pdf Poznavani-rostlin-4.-5.trida.pdf Poznavani-rostlin-6.-7.trida.pdf (více)

Dopravní soutěž pátých tříd
24.
dub

Dopravní soutěž pátých tříd

Ve středu 24.4.se vybraní žáci pátých tříd zúčastnili dopravní soutěže v Nové Pace, která se skládala ze čtyř částí. Jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy a první pomoc. Všem zúčastněným…(více)

Velikonoce ve škole
17.
dub

Velikonoce ve škole

Na Škaredou středu jsme se stále usmívali, abychom se podle pověry neškaredili celý rok, pletli pomlázky, zdobili vajíčka voskem a pletli košíčky. Povídali jsme si o Velikonocích a hráli velikonoční…(více)

Kyberšikana 4.A a 4.B
9.
dub

Kyberšikana 4.A a 4.B

Čtvrté třídy se v pátek 5. dubna zúčastnily přednášky pana policisty Aleše Brendla o kyberšikaně. Vše, co se žáci na přednášce dozvěděli, potom zpracovali do slohových prací. Práce Aničky Hrnčířové…(více)

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení
8.
dub

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se již třetím rokem koná na základních školách v jarním, dubnovém termínu. Termín zápisu na naší škole byl stanoven na pátek 5. a sobotu 6. dubna. K zápisu…(více)

7.
dub

Matematický KLOKAN 2019

S železnou pravidelností je právě jeden pátek v měsíci březnu věnován celosvětově organizované matematické soutěži KLOKAN. Tento školní rok se jednalo o pátek 22. března, kdy zasedli žáci škol z…(více)

Jak dopadl jarmark 4.A ??
2.
dub

Jak dopadl jarmark 4.A ??

27. března jsme uspořádali jarmark s Českou spořitelnou pod záštitou projektu Abeceda peněz. Od ledna jsme pracovali na výrobcích na jarmark a za finanční půjčku 3 000,- Kč, kterou jsme jako třída od…(více)

Návštěva 2. výstavy 8.AB
25.
bře

Návštěva 2. výstavy 8.AB

21.3.navštívila část žáků 8.A a 8.B výstavu Jana Švankmajera v Suchardově domě. Hned na začátku čekalo tři žáky milé překvapení. Získali volnou celoroční vstupenku do muzea  a poukázku do Gernatova…(více)

20.
bře

Poznávačka

Seznamy pro jednotlivé ročníky Poznavacka-prirodnin-3-.pdf Poznavacka-prirodnin-4-5.pdf Poznavacka-prirodnin-6-7.pdf Poznavacka-prirodnin-8-9.pdf (více)