T-profi talenty pro firmy - krajské kolo
15.
lis

T-profi talenty pro firmy - krajské kolo

15. listopadu 2019 jsme se vydali na krajské kolo soutěže T-profi pořádané Krajskou hospodářskou komorou. Naši školu reprezentovali žáci pátých tříd: Jan Sál 5.B, Domingo González 5.B a Filip Kotyk 5…(více)

4.
lis

6. 11. 2019

Vážení rodiče, na naší škole ve středu 6.11. 2019 nebude stávka. Výuka bude probíhat beze změn.   Mgr. Milan Schlögl - ředitel školy (více)

20.
říj

Začátek roku ve II.A

Začátek školního roku byl pestrý. 11.9. jsme navštívili interaktivní výstavu dřevěných hraček v Suchardově domě. 17.9. jsme se zúčastnili závodů žáků 1.stupně v běhu. 7.10. jsme si upekli zdravé…(více)

Změna hesla do systému Bakaláři
13.
říj

Změna hesla do systému Bakaláři

Mílí žáci, vážení rodiče. Systém Bakaláři je přístupný jak pro rodiče tak pro žáky. Rodiče mohou nejen sledovat prospěch svých dětí, ale také omlouvat absence. Rodiče by proto měli chránit svůj…(více)

Bakaláři na iPhone
9.
říj

Bakaláři na iPhone

Pro ty z Vás, kteří používáte iPhone doporučujeme novější verzi aplikace od Bakalařů. https://apps.apple.com/cz/app/bakal%C3%A1%C5%99i-online/id1459368580?l=cs (více)

Čtení ve školce
6.
říj

Čtení ve školce

Náš projekt se jmenoval " Děti čtou dětem". Co to obnášelo?  1. Rozdělili jsme se do šesti skupin. 2. Každá skupina si vybrala pohádkovou knížku a rozdělila si, kdo co bude číst. 3. Natrénovali…(více)

T-profi talenty pro firmy
25.
zář

T-profi talenty pro firmy

25. září 2019 proběhlo okresní kolo soutěže T-profi talenty pro firmy, pořádané Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. V prostorách Střední školy strojírenské a elektrotechnické v…(více)

FOTOSOUTĚŽ
23.
zář

FOTOSOUTĚŽ

Fotografická soutěž pro děti a mládež HOKUS FOKUS! Více na: https://roskopov.open-art.cz/hokus-fokus/ (více)

„Sportem za novým přátelstvím“  5.A
13.
zář

„Sportem za novým přátelstvím“ 5.A

 V pátek 13. 9. 2019 žáci pátých tříd ze ZŠ Komenského a ZŠ Husitská společně vyrazili do Bohuslavic nad Metují za sportem a zábavou. Společně jsme v místní Orlovně závodili v rychlostních a silových…(více)

6.
zář

Nabídka kroužku anglického jazyka SciLearn English

Vážení rodiče, školu oslovila RNDr. Pavlína Hašková, Ph.D. z týmu SciLearn English s nabídkou kroužku pro Vaše děti (1. – 9. ročník). Podrobnosti ohledně konceptu, organizace výuky a ceny naleznete…(více)