Kukátko č. 93 Leden
úno

Kukátko č. 93 Leden

Vyšlo nové Kukátko číslo 93. za měsíc leden. Tak nakoukněte do dění v naší škole. Aktuální vydání: Kukátko č.93 Leden-2023.pdf Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Lyžařský kurz 2023

Lyžařský kurz 2023

Ve středu dne 25.1 2023 jsme se vypravili se třídou 8.A na lyžařský kurz do Strážného na Grohmanovu boudu. Nejprve jsme absolvovali 6 km trasu do kopce, při které nám naštěstí vyšlo dobré počasí.…(více)

Leden ve 2.A

Leden ve 2.A

Leden byl nejen v naší třídě ve znamení králů. V hodině Pracovních činností si děti vyrobily Tříkrálové koruny z papíru a lesklých plastových pásků. Při " Klíčování" v městské knihovně všichni žáci…(více)

Hodinka sportování pro budoucí prvňáčky

Hodinka sportování pro budoucí prvňáčky

Na středu odpoledne 18. 1. 2023 jsme jako již tradičně připravili v hale základní školy sportování pro budoucí školáky. Přesně v 15 hodin, kdy zazvonil školní zvonek se děti seřadily, a pod vedením…(více)

PF 2023

PF 2023

Krásné a klidné prožití Vánoc, pevné zdraví a kupu štěstí v roce 2023 Vám přejí žáci a zaměstnanci ZŠ Nová Paka Komenského 555 PF-2023.pdf   (více)

Základní škola Nová Paka Komenského zpívá koledy

Základní škola Nová Paka Komenského zpívá koledy

Paní učitelka Lenka Hačková vede u nás na základní škole pěvecký sbor čítající cca 20 žáčků. Ale 20. 12. 2022 se pod její taktovku dostal sbor čítající cca 450 pěveckých hlasů. Celá naše škola se…(více)

Fotografie z aktivit školní družiny

Fotografie z aktivit školní družiny

Zde vkládáme každý týden fotografie ze všech oddělení školních družin. Prohlédněte si celou galerii včetně aktuálních fotek z prosince. Všechny fotky najdete vždy v "GALERII" s názvem: DRUŽINA -…(více)

Večerní Praha

Večerní Praha

Ve čtvrtek 15.12.2022   žáci 8. a 9. tříd a učitelé Lucie Suchardová, Milan Schlögl a Lukáš Macák vyrazili za poznáním večerní vánoční Prahy. Vystoupili jsme na Pohořelci a odtud se vydali Královskou…(více)

Poznáváme matičku Prahu

Poznáváme matičku Prahu

V úterý 13. prosince se žáci 9. tříd zúčastnili projektu "Poznáváme matičku Prahu", který byl zaměřen na téma život židů během 2. světové války. Nejdříve navštívili židovské muzeum, kde je čekal…(více)

Házená

Házená

15. 12. 2022 jsme se zúčastnili vánočního turnaje v Jičíně pořádaném místním týmem házené. Turnaje se zúčastnili děti 4. a 5. tříd kluci i holky dohromady z pěti škol. Naši školu reprezentovali:…(více)