Prevence proti úrazům

Prevence proti úrazům

Děti prvního stupně se hned v září vydaly na příjemnou návštěvu nově zrekonstruovaného kláštera v Nové Pace. Prohlédli jsme si nové prostory, poslechli jsme si přednášku týkající se úrazů a prevence…(více)

Návštěva nízkoprahového centra

Návštěva nízkoprahového centra

Žáci 8.A navštívili místní centrum Relax v rámci projektu "Duševního zdraví". Pracovníci je s centrem seznámili a žáci si vyzkoušeli jednu z připravených aktivit. Mgr.Vondráčková (více)

Dlouhodobá primární prevence na ZŠ Nová Paka Komenského v roce 2023

Již od roku 2018 u nás na škole probíhá program primární prevence, který je určen pro žáky 1. a 2. stupně naší školy. Tento program nám zajišťuje organizace SEMIRAMIS z.ú. z Nymburka. V letošním roce…(více)

Cyklovýlet na Kumburk

Cyklovýlet na Kumburk

Žáci 8.A se vydali v krásný zářijový den na krátký cyklovýlet na Kumburk, kde si k obědu opekli párky, podívali se po krajině a "Máchovkou" jeli zpět do svých domovů. Zjistili tak svoji "kondičku" a…(více)

Začátek nového školního roku

Milí rodiče, nový školní rok začíná v pondělí 4.9.2023. V tento den budou žáci ve škole do 9:20 hodin, školní družina bude do 12:00. 5.9.2023 v úterý se budou první dvě hodiny řešit třídnické věci a…(více)

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 V ZŠ, SŠ, ZUŠ A KONZERVATOŘÍCH

Období školního vyučování a období prázdnin stanovuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.…(více)

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, vzhledem k Vašim opakovaným dotazům, zveřejňujeme informace z červnové schůzky rodičů, které se týkají: a) organizace prvních dnů školního roku, b) pomůcek, které budou Vaše děti…(více)

Školní družina v TONGU
čvn

Školní družina v TONGU

Ve středu 28. 6. se vydala všechna oddělení školní družiny na dlouho očekávaný výlet. Čekal nás zrekonstruovaný areál Toboga Tongo v Hradci Králové.  Po příjezdu se děti natěšeně rozutekly po hrací…(více)

Branný den
čvn

Branný den

Branné dny pro první a druhý stupeň Ve dnech 23. a 26. června proběhly na naší škole projektové dny zaměřené na brannou výchovu. Cílem bylo nejen přiblížit dětem poslání a úkoly IZS a AČR, ale také…(více)