2. místo v krajském finále
led

2. místo v krajském finále

2. místo v krajském finále 8. 1. 2024 jsme byli účastníky krajského finále ČEPS CUPU ve florbalu. Naši chlapci se postarali o perfektní výsledek a z deseti škol se umístili na 2. místě. Školu…(více)

BELLHOP systém ve školní družině
led

BELLHOP systém ve školní družině

BELLHOP systém nový ELEKTRONICKÝ ZPŮSOB VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ ze školní družiny Vážení rodiče, rádi bychom Vám představili nový systém pro vyzvedávání dětí ze školní družiny. Jedná se o moderní…(více)

PF 2024

PF 2024

Příjemné prožití vánočních svátků a v novém roce 2024 pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti.                                                                                                      …(více)

Kukátko č. 102 prosinec

Kukátko č. 102 prosinec

Vyšlo nové Kukátko číslo 102. za měsíc prosinec. Kukátko-prosinec-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023, 2023-2024 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Zpívali jsme koledy a VY SPOLEČNĚ S NÁMI – BYLO NÁS VÍCE NEŽ 650 ZPĚVÁKŮ

Zpívali jsme koledy a VY SPOLEČNĚ S NÁMI – BYLO NÁS VÍCE NEŽ 650 ZPĚVÁKŮ

Veliký a nádherný zážitek jsme si společně připravili na poslední školní den v roce 2023. Sešli jsme se ve sportovní hale základní školy a to v naprosto nečekaném počtu. Stává se již velice milou…(více)

NÁVŠTĚVA VÁNOČNÍ PRAHY

NÁVŠTĚVA VÁNOČNÍ PRAHY

Po zážitku, který byl způsoben zpěvem v naší hale, jsme se s některými žáky vyšších ročníků vydali na "VÁNOČNÍ PRAHU". Odjížděli jsme odpoledne a následovala pak večerní procházka Prahou. Navštívili…(více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec

Fotografie ze školní družiny za měsíc Prosinec (více)

Korálková dílna

Korálková dílna

Do školní družiny k nám zavítala paní Machová a jedno naše oddělení proměnila v korálkovou dílnu. Na stolech bylo spousty krabiček plné korálků různých barev i tvarů až oči přecházely :) Nejprve…(více)

Vánoční zpívání před školou

Vážení rodiče, ve středu 20.12.2023 v 11:00 hodin budeme  před školou  zpívat vánoční koledy. Jestli máte chuť si zazpívat s námi, rádi Vás uvidíme. V případě velice nepříznivého počasí budeme zpívat…(více)

Turnaj v házené a 1. místo

Turnaj v házené a 1. místo

14. 12. 2023 jsme se zúčastnili turnaje pro 4. až 5. třídy pořádaném házenkáři v Jičíně. Ostatním školám jsme nedali prakticky šanci. Zaslouženě jsme odvezli první místo. Moc chválíme naše sportovce…(více)