KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ
říj

KUKÁTKO Č. 99 ZÁŘÍ

Vyšlo nové Kukátko číslo 99. za měsíc září. Kukátko-září-2023.pdf Tak nakoukněte do dění v naší škole. Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ

Fotografie ze školní družiny za měsíc ZÁŘÍ

Fotografie ze všech oddělení školní družiny za měsíc září. (více)

Klášter

Páté třídy naší školy otevřely dveře zajímavému týdnu. Byly první na akci : „Prevence proti úrazům“. Celé úterní dopoledne se děti věnovaly praktické i teoretické výuce v krásných…(více)

World Marathon Challenge 2023

Ve čtvrtek 21.9.2023 proběhl v Jičíně atletický závod World Marathon Challenge pořádaný Rotary clubem Jičín  pod patronací starosty Jičína. Naše škola se těchto závodů zúčastnila již potřetí. Celkem…(více)

Prevence proti úrazům

Prevence proti úrazům

Děti prvního stupně se hned v září vydaly na příjemnou návštěvu nově zrekonstruovaného kláštera v Nové Pace. Prohlédli jsme si nové prostory, poslechli jsme si přednášku týkající se úrazů a prevence…(více)

Návštěva nízkoprahového centra

Návštěva nízkoprahového centra

Žáci 8.A navštívili místní centrum Relax v rámci projektu "Duševního zdraví". Pracovníci je s centrem seznámili a žáci si vyzkoušeli jednu z připravených aktivit. Mgr.Vondráčková (více)

Cyklovýlet na Kumburk

Cyklovýlet na Kumburk

Žáci 8.A se vydali v krásný zářijový den na krátký cyklovýlet na Kumburk, kde si k obědu opekli párky, podívali se po krajině a "Máchovkou" jeli zpět do svých domovů. Zjistili tak svoji "kondičku" a…(více)

Začátek nového školního roku

Milí rodiče, nový školní rok začíná v pondělí 4.9.2023. V tento den budou žáci ve škole do 9:20 hodin, školní družina bude do 12:00. 5.9.2023 v úterý se budou první dvě hodiny řešit třídnické věci a…(více)

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024 V ZŠ, SŠ, ZUŠ A KONZERVATOŘÍCH

Období školního vyučování a období prázdnin stanovuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.…(více)

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Vážení rodiče, vzhledem k Vašim opakovaným dotazům, zveřejňujeme informace z červnové schůzky rodičů, které se týkají: a) organizace prvních dnů školního roku, b) pomůcek, které budou Vaše děti…(více)