Zápis 2022

Zápis 2022

V letošním školním roce jsme konečně mohli, po dvouleté pauze způsobené covidovou pandemií, uspořádat zápis dětí do prvních tříd klasicky, tedy za účasti dětí a jejich zákonných zástupců. Při…(více)

ZÁPIS 2022 - výsledky přijímacího řízení

Výsledky přijímacího řízení – zápis dětí do 1. třídy Na základě žádostí zákonných zástupců podaných 1.– 2. 4. 2022 byla vydána rozhodnutí s následujícími čísly jednacími:     …(více)

Florbal

Florbal

7. 4. 2022 jsme se zúčastnili v Hořicích turnaje ve florbalu. Sešlo se celkem 7 týmů a hrál se systém „každý s každým“. Naše sestava: Kateřina Prejsová, Jan Sucharda, David Mašek, Marek Lódr, Dia…(více)

Návštěva 1.tříd u záchranky

Návštěva 1.tříd u záchranky

Ve škole se mají nejen získávat nové poznatky, ale ještě lepší je vyzkoušet si to doopravdy. Byli jsme moc rádi, že všechny 1.třídy dostaly příležitost navštívit záchrannou službu v našem městě. …(více)

dub

Rekonstrukce školních dílen včetně zajištění bezbariérovosti

Projekt „Rekonstrukce školních dílen včetně zajištění bezbariérovosti“ je spolufinancován z Evropské unie – Integrovaného regionálního operačního programu. Reg. č. projektu: CZ.06.4.59/0.0/0.0/16…(více)

bře

Přijímání dětí z Ukrajiny

Vážení rodiče. žáci a žákyně V těchto dnech přijímáme do školy  děti z Ukrajiny. Tyto děti budou zařazeny do ročníků a tříd odpovídajících vzdělávání na Ukrajině.  V kmenových třídách se zaměří…(více)

led

Karanténa

Vážení rodiče, žáci a kolegové,  na základě pozitivních testů a nařízení vlády, musí všichni žáci a učitelé, kteří byli v kontaktu s pozitivními osobami do karantény. Od pondělí do čtvrtka bude…(více)

led

Ředitelské volno

Vážení rodiče, vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci ve škole, vyhlašuji po dohodě se zřizovatelem ( Město Nová Paka) na středu 2.2. a čtvrtek 3.2.2022 ředitelské volno. V pátek 4.2.2022 jsou…(více)

PF 2022
pro

PF 2022

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a spoustu zážitků s rodinou a blízkými.  Do nového roku pevné zdraví a spoustu důvodů k úsměvu.  Přejí žáci a zaměstnanci ZŠ Nová Paka, Komenského (více)

Předvánoční výlet prvňáčků
pro

Předvánoční výlet prvňáčků

Přípravy na Vánoce vzali prvňáčci velmi zodpovědně a zajeli se podívat do Muzea perníku do Perníkové chaloupky u Pardubic. Prohlédli si nádherné zdobené perníky, dozvěděli  se o výrobě perníku a jeho…(více)