Bakaláři na iPhone
říj

Bakaláři na iPhone

Pro ty z Vás, kteří používáte iPhone doporučujeme novější verzi aplikace od Bakalařů. https://apps.apple.com/cz/app/bakal%C3%A1%C5%99i-online/id1459368580?l=cs (více)

Čtení ve školce
říj

Čtení ve školce

Náš projekt se jmenoval " Děti čtou dětem". Co to obnášelo?  1. Rozdělili jsme se do šesti skupin. 2. Každá skupina si vybrala pohádkovou knížku a rozdělila si, kdo co bude číst. 3. Natrénovali…(více)

T-profi talenty pro firmy

T-profi talenty pro firmy

25. září 2019 proběhlo okresní kolo soutěže T-profi talenty pro firmy, pořádané Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. V prostorách Střední školy strojírenské a elektrotechnické v…(více)

FOTOSOUTĚŽ

FOTOSOUTĚŽ

Fotografická soutěž pro děti a mládež HOKUS FOKUS! Více na: https://roskopov.open-art.cz/hokus-fokus/ (více)

„Sportem za novým přátelstvím“  5.A

„Sportem za novým přátelstvím“ 5.A

V pátek 13. 9. 2019 žáci pátých tříd ze ZŠ Komenského a ZŠ Husitská společně vyrazili do Bohuslavic nad Metují za sportem a zábavou. Společně jsme v místní Orlovně závodili v rychlostních a silových…(více)

Nabídka kroužku anglického jazyka SciLearn English

Vážení rodiče, školu oslovila RNDr. Pavlína Hašková, Ph.D. z týmu SciLearn English s nabídkou kroužku pro Vaše děti (1. – 9. ročník). Podrobnosti ohledně konceptu, organizace výuky a ceny naleznete…(více)

První školní den

První školní den

V pondělí 2.9.2019 zahájíme školní rok v 7,40 hodin. Ukončení prvního dne bude v 9,00 hodin. Provoz školní družiny v pondělí do 12,00 hodin. (více)

Rouzloučení s děváťáky

Rouzloučení s děváťáky

Ve čtvrtek odpoledne jsme se oficiálně rozloučili s našimi deváťáky. Slavnostní ceremoniál v aule uváděl M. Štryncl. Na cestu do života popřál vše nejlepší pan Milan Pospíšil, pan Bohuslav Benč, pan…(více)

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta

21.6.2019 se již posedmé konal fotbalový turnaj smíšených družstev 1.tříd. Za naši školu soutěžilo 7 chlapců z 1.A a 8 kluků z 1.B. Kluci z ''áčka" vybojovali pěkné 3.místo. Do školy si odnesli …(více)

Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře

5.6. čekala děti odpoledne v knihovně nejen paní knihovnice Lenka Macháčková, ale hlavně pan král Abecedník 1.se svou družinou. Po přečtení pohádkové otázky a následné správné  odpovědi byly všechny…(více)