Podorlický skanzen Krňovice 4.A a 4.B

Podorlický skanzen Krňovice 4.A a 4.B

Třídy 4.A a 4.B se společně vydaly na předvánoční výlet do skanzenu v Krňovicích. Byl to moc pěkný výlet, kde si děti vyrobily vánoční ozdobu ze skleněných perliček . Také si prohlédly celý skanzen s…(více)

Beseda pro žáky 6. ročníku – Kyberšikana a kybergrooming

Beseda pro žáky 6. ročníku – Kyberšikana a kybergrooming

V úterý se žáci 6. tříd v rámci projektu E- Bezpečí zúčastnili dvouhodinové besedy. Téma bylo Kyberšikana a kybergrooming. Žáci tuto besedu hodnotili kladně. Mohli se tak seznámit se základními…(více)

Dobročinný vánoční projekt žáků ZŠ Komenského

Dobročinný vánoční projekt žáků ZŠ Komenského

Žáci prvního stupně Základní školy Komenského se před Vánoci zúčastnili celostátního dobročinného projektu Krabice od bot. Děti přinesly hračky, plyšáky, oblečení, pastelky, sešity, bloky na kreslení…(více)

Okresní finále ve florbalu starších chlapců
lis

Okresní finále ve florbalu starších chlapců

Ve čtvrtek 22.listopadu se v Hořicích konalo okresní finále ve florbalu chlapců IV.věkové kategorie. Ve sportovní hale gymnázia a SOŠ se sešlo 6 nejlepších týmů z okrsků a družstvo pořadatelů.…(více)

Talenty pro firmy „T-profi“ –  krajské kolo
lis

Talenty pro firmy „T-profi“ – krajské kolo

Po vydařeném a zajímavém okresním kole soutěže pořádané Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje, která se konala v prostorách Centra odborného vzdělávání SŠSE v Nové Pace dne 30. října,…(více)

Talenty pro firmy „T-profi“
říj

Talenty pro firmy „T-profi“

Dne 31. 10. 2018 jsme se zúčastnili okresního kola soutěže pořádané Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje. Soutěž se konala v prostorách Centra odborného vzdělávání SŠSE v Nové Pace. …(více)

Oslavy 100. výročí republiky

Oslavy 100. výročí republiky

Dnešní školní den nebyl jen tak obyčejný.  I naše škola se připojila k oslavám 100.výročí od vzniku republiky. Každá třída se zapojila do výzdoby školy a při vyučovacích hodinách se děti seznamovaly…(více)

Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenise

V pátek 26.října se družstva  chlapců a dívek naší školy zúčastnila okresního kola ve stolním tenise. Tradičně tuto soutěž pořádá Masarykova ZŠ Stará Paka. Turnaj proběhl za účasti 5-ti dívčích a 5…(více)

Školní stovka a dvoustovka

Školní stovka a dvoustovka

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 jsme na atletickém stadionu uspořádali atletické závody pro žáky prvního stupně. Všichni žáci  závodili v běhu na 100 m a 200 m. Počasí nám přálo, takže sportovní den se…(více)

Začátek nového školního roku
srp

Začátek nového školního roku

Nový školní rok začíná v pondělí 3. 9. 2018. Začátek v 7:40 – konec v 9:00 hodin. Pro žáky 1.tříd je začátek v 8:00 hodin v aule školy. Školní družina funguje již první den do 16,00 hodin.  V úterý…(více)