Dopravní soutěž pátých tříd

Dopravní soutěž pátých tříd

Ve středu 24.4.se vybraní žáci pátých tříd zúčastnili dopravní soutěže v Nové Pace, která se skládala ze čtyř částí. Jízda po dopravním hřišti, jízda zručnosti, testy a první pomoc. Všem zúčastněným…(více)

Velikonoce ve škole

Velikonoce ve škole

Na Škaredou středu jsme se stále usmívali, abychom se podle pověry neškaredili celý rok, pletli pomlázky, zdobili vajíčka voskem a pletli košíčky. Povídali jsme si o Velikonocích a hráli velikonoční…(více)

Kyberšikana 4.A a 4.B

Kyberšikana 4.A a 4.B

Čtvrté třídy se v pátek 5. dubna zúčastnily přednášky pana policisty Aleše Brendla o kyberšikaně. Vše, co se žáci na přednášce dozvěděli, potom zpracovali do slohových prací. Práce Aničky Hrnčířové…(více)

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis 2019 - Výsledky přijímacího řízení

Zápis dětí k povinné školní docházce se již třetím rokem koná na základních školách v jarním, dubnovém termínu. Termín zápisu na naší škole byl stanoven na pátek 5. a sobotu 6. dubna. K zápisu…(více)

Matematický KLOKAN 2019

S železnou pravidelností je právě jeden pátek v měsíci březnu věnován celosvětově organizované matematické soutěži KLOKAN. Tento školní rok se jednalo o pátek 22. března, kdy zasedli žáci škol z…(více)

Jak dopadl jarmark 4.A ??
dub

Jak dopadl jarmark 4.A ??

27. března jsme uspořádali jarmark s Českou spořitelnou pod záštitou projektu Abeceda peněz. Od ledna jsme pracovali na výrobcích na jarmark a za finanční půjčku 3 000,- Kč, kterou jsme jako třída od…(více)

Návštěva 2. výstavy 8.AB

Návštěva 2. výstavy 8.AB

21.3.navštívila část žáků 8.A a 8.B výstavu Jana Švankmajera v Suchardově domě. Hned na začátku čekalo tři žáky milé překvapení. Získali volnou celoroční vstupenku do muzea  a poukázku do Gernatova…(více)