První školní den
zář

První školní den

V pondělí 2.9.2019 zahájíme školní rok v 7,40 hodin. Ukončení prvního dne bude v 9,00 hodin. Provoz školní družiny v pondělí do 12,00 hodin. (více)

Rouzloučení s děváťáky

Rouzloučení s děváťáky

Ve čtvrtek odpoledne jsme se oficiálně rozloučili s našimi deváťáky. Slavnostní ceremoniál v aule uváděl M. Štryncl. Na cestu do života popřál vše nejlepší pan Milan Pospíšil, pan Bohuslav Benč, pan…(více)

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta

7.ročník fotbalového turnaje A.Věchta

21.6.2019 se již posedmé konal fotbalový turnaj smíšených družstev 1.tříd. Za naši školu soutěžilo 7 chlapců z 1.A a 8 kluků z 1.B. Kluci z ''áčka" vybojovali pěkné 3.místo. Do školy si odnesli …(více)

Pasování na čtenáře

Pasování na čtenáře

5.6. čekala děti odpoledne v knihovně nejen paní knihovnice Lenka Macháčková, ale hlavně pan král Abecedník 1.se svou družinou. Po přečtení pohádkové otázky a následné správné  odpovědi byly všechny…(více)

Házená

Házená

Házená     Říká se ,že je dobré ochutnat od všeho. Proto se náš směr práce v tělesné výchově letos orientoval na výuku základů míčového sportu. Přihlásili jsme se do turnajů v malé házené. V každém…(více)

Fandíme Dandovi Polmanovi

Fandíme Dandovi Polmanovi

Danda Polman je pačák - pašák a my mu fandíme jak jen to jde.     (více)

Kemp Dolánky 4.A

Kemp Dolánky 4.A

V dubnu jsme si vydělali 37 074 Kč v projektu Abeceda peněz s Českou spořitelnou a rozhodli jsme se vydělané peníze použít na víkendový výlet. Vše jsme objednali a v pátek 14. června jsme se všichni…(více)

Školní výlet 3.tříd

Školní výlet 3.tříd

Školní výlet třetích tříd      Ve velmi teplém úterý 11.června opustili žáci třetích tříd svou školu a zamířili směr Jaroměř a Česká Skalice. Po hodinové jízdě autobusem vystoupili u pevnosti…(více)

Dětský indiánský den 31.5.2019

Dětský indiánský den 31.5.2019

Poslední květnový den se děti proměnily v indiány. Náčelník Vinštryncltů však do kmene Komenšů nepřijme jen tak někoho. Každý musel prokázat svoji sílu, odvahu a moudrost. Malí indiáni museli přinést…(více)

Školní výlet 5.B - Benecko

Školní výlet 5.B - Benecko

Po loňském úspěchu jsme se opět po roce vrátili na Benecko. Všechno klaplo na jedničku podtrženou! Cestu jsme měli zpestřenou zastávkou na zmrzlinu (jako odměna za organizaci dětského dne),…(více)