Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťáky

Poslední den školního roku 2020/21 jsme se v 15 hodin rozločili s žáky devátých tříd.  Připomeňme si je pomocí fotek od Jakuba Müllera - https://www.zonerama.com/zsnp1/Album/7390190  (více)

Jarní jarmark třídy 5.B

Jarní jarmark třídy 5.B

Náš jarmark se mi líbil, protože jsme všichni z naší třídy mohli spolupracovat a prodávat hodně krásných věcí: vázičky, knoflíky, oříšky v čokoládě, šité hračky, čelenky a tak dále.      Asi nejvíce…(více)

4.A a 4.B Průkaz cyklisty

4.A a 4.B Průkaz cyklisty

V pátek 18.6. společně třídy 4.A a 4.B bojovaly celé dopoledne ve skate parku nejen s velmi teplým počasím, ale hlavně bojovaly o získání průkazu cyklisty. Na děti čekal písemný test složený ze…(více)

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 8. ČERVNA 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 7. června 2021 bylo vydáno: Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k používání…(více)

Pracovní činnosti ve 3.A

Co nám během distanční výuky chybělo? Vytvářet něco rukama, domlouvat se, společně tvořit a hlavně být spolu! Proto sestavit skate-park, hrad či celou čtvrť města byla prima tříhodinová zábava. (více)

A přece prodáváme...

Byl leden 2020. Tehdejší 4.B navštívila koordinátorka české spořitelny s návrhem uspořádat jarní trhy v rámci výuky finanční gramotnosti. S velkou vervou se celá třída do projektu zapojila. Prošla…(více)

Provoz školy od 17. května 2021

Informace MŠMT a MZd Na území Královéhradeckého kraje se umožňuje přítomnost žáků I. stupně a II. stupně základních škol bez rotace. Ruší se povinnost homogenních oddělení a skupin. Výuka bude…(více)

Zápis 2021 - Výsledky přijímacího řízení

Přijetí do prvního ročníku od školního roku 2021/2022               Ve dnech 1. - 30. dubna se konalo přijímací řízení, na základě kterého…(více)

dub

Návrat žáků 2. stupně do školy

Vážení rodiče žáků 2. stupně, na základě usnesení Vlády ČR ze dne 26. dubna 2021 Vám oznamuji, že od 3. května 2021 bude  zahájen provoz i na 2.stupni 2021 základních škol:  1) V pondělí dne 3. 5. …(více)

Návrat do školy
dub

Návrat do školy

Vážení rodiče žáků I. stupně, na základě rozhodnutí Vlády ČR ze dne 6. dubna 2021 Vám oznamuji, jakým způsobem bude zahájen provoz naší školy pro žáky I. stupně počínaje pondělím 12. dubna 2021:  1)…(více)