Hlasování v Penny Marketu
zář

Hlasování v Penny Marketu

Rádi bychom Vás poprosili o pomoc s hlasováním, které aktuálně probíhá v prodejnách Penny Market. Naše škola může díky Vašim hlasům získat výhru 15.000,-Kč pro náš florbalový tým. Od 2. září do 29.…(více)

Prvňáčci v naší škole
zář

Prvňáčci v naší škole

Prvňáčky v naší škole jsme letos přivítali ve třech prvních třídách. 1.A přivítala paní učitelka Karla Fišarová, 1.B paní učitelka Jana Lánská a 1.C paní učitelka Lenka Müllerová. Byl to velmi…(více)

Provoz školní družiny

Z důvodu testování žáků provoz ranní družiny od čtvrtka 2. 9. 2021.  Ve středu 1. 9. 2021 školní družina do 12:00 hodin. (více)

1. ročník - Testování žáků na začátku školního roku

Vážení zákonní zástupci, dovolte, abychom vás informovali o testování žáků, které proběhne v souvislosti se zahájením školního roku 2021/2022. Vycházíme z informací MŠMT, které byly zveřejněny v…(více)

2. - 9. ročník - Testování žáků na začátku školního roku

Letní kempy "srpen"

Letní kempy "srpen"

„Letní kempy“ V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Letní kempy“. Naše škola připravila 2. turnus na 2. – 6. srpna. Každý den jsme se…(více)

Letní kempy "červenec"
čvc

Letní kempy "červenec"

„Letní kempy“ V rámci projektu Asociace školních sportovních klubů dostaly školy po celé ČR možnost uspořádat „Letní kempy“. Naše škola připravila 1. turnus na 12. – 16. července. Každý den jsme se…(více)

Rozloučení s deváťáky

Rozloučení s deváťáky

Poslední den školního roku 2020/21 jsme se v 15 hodin rozločili s žáky devátých tříd.  Připomeňme si je pomocí fotek od Jakuba Müllera - https://www.zonerama.com/zsnp1/Album/7390190  (více)

Jarní jarmark třídy 5.B

Jarní jarmark třídy 5.B

Náš jarmark se mi líbil, protože jsme všichni z naší třídy mohli spolupracovat a prodávat hodně krásných věcí: vázičky, knoflíky, oříšky v čokoládě, šité hračky, čelenky a tak dále.      Asi nejvíce…(více)

4.A a 4.B Průkaz cyklisty

4.A a 4.B Průkaz cyklisty

V pátek 18.6. společně třídy 4.A a 4.B bojovaly celé dopoledne ve skate parku nejen s velmi teplým počasím, ale hlavně bojovaly o získání průkazu cyklisty. Na děti čekal písemný test složený ze…(více)