Problémy s bakaláři

Problémy s bakaláři

Vážení rodiče a žáci, v poslední době se na nás obracíte s žádostmi o vygenerování nových hesel do Bakalářů. Systém vám hlásí, že platnost hesla vypršela. Konkrétní požadavky jsme nejprve vyzkoušeli…(více)

Školní e-Shop znovu otevřen na 14 dní

Školní e-Shop znovu otevřen na 14 dní

Rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku! Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si…(více)

Organizace školního roku 2021/22

Č.j.: MSMT- 5214/2020-3 Dne 13. února 2020 Období školního vyučování a období školních prázdnin stanovuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném…(více)

Návštěva u hasičů 1.C

Návštěva u hasičů 1.C

Tento týden jsme si cvičně zkusili evakuaci celé školy. A protože prvňáčci měli po evakuaci spoustu různých otázek, tak nám náš kamarád a spolužák David, zařídil prohlídku u místních hasičů, kde…(více)

Desatero primární prevence

Desatero primární prevence

Žáci 2. stupně se účastní projektu na primární prevenci - Desatero primární prevence. Máme k dispozici videa na různá témata z prevence, o kterých si následně s dětmi povídáme a rozebíráme dané…(více)

World Marathon 2021

World Marathon 2021

23.září ve znamení „ROTARY“ běhu Letos podruhé se naše škola zúčastnila charitativního běhu „World Marathon Challange“, který podporuje léčbu dětské obrny. Cílem štafetového  závodu družstev je…(více)

Dějepisná exkurze do archeoparku

Dějepisná exkurze do archeoparku

V letošním roce se žáci 6.tříd v hodině dějepisu seznámí s obdobím pravěku. Proto se svými třídními učitelkami vyrazili na odpolední exkurzi do archeoparku do Všestar. Nejenže si prohlédli stará…(více)

Hlasování v Penny Marketu

Hlasování v Penny Marketu

Rádi bychom Vás poprosili o pomoc s hlasováním, které aktuálně probíhá v prodejnách Penny Market. Naše škola může díky Vašim hlasům získat výhru 15.000,-Kč pro náš florbalový tým. Od 2. září do 29.…(více)

Prvňáčci v naší škole

Prvňáčci v naší škole

Prvňáčky v naší škole jsme letos přivítali ve třech prvních třídách. 1.A přivítala paní učitelka Karla Fišarová, 1.B paní učitelka Jana Lánská a 1.C paní učitelka Lenka Müllerová. Byl to velmi…(více)

srp

Provoz školní družiny

Z důvodu testování žáků provoz ranní družiny od čtvrtka 2. 9. 2021.  Ve středu 1. 9. 2021 školní družina do 12:00 hodin. (více)