Jak se dělá ZOO
lis

Jak se dělá ZOO

Žáci ZŠ Komenského navštívili zajímavou přednášku pana Petra Fejka na téma: Jak se dělá ZOO. Petr Fejk působil jako učitel literatury na Gymnáziu v Praze, byl také ředitelem České národní budovy v…(více)

Pracovní činnosti ve 2.třídách

Pracovní činnosti ve 2.třídách

Nejen se naučit názvy těles v matematice, ale i tělesa sestavit, zvládly všechny děti z 2.tříd během pracovních činností. Spolupracovaly v malých skupinách a hlavně  to byla prima zábava a učení v…(více)

Projektový den v Praze

Projektový den v Praze

„Poznáváme Matičku Prahu“      Tak zní název projektového dne, kdy každý rok žáci 2.stupně podnikají tématicky laděné historické exkurze s učiteli dějepisu. Tentokrát měli žáci 8.tříd dvě zastavení.…(více)

Adaptační kurz šestých tříd

Adaptační kurz šestých tříd

Ve dnech 3. až 5.10 .2022 se žáci tříd 6.A a 6.B zúčastnili adaptačního kurzu, který poslední léta probíhá v areálu Hotelu Kavka na Malé Skále. Nechyběly ani jejich třídní učitelky Mgr. Ivana…(více)

Florbal 6. a 5. třídy

Florbal 6. a 5. třídy

Dne 6. 10. 2022 naši chlapci sehráli turnaj ve florbale ročník 2009-2011. Pořadatelem byla ZŠ Husitská a tak jsme to měli kousek pěšky. Účast škol byla stoprocentní a to svědčí o velké oblibě tohoto…(více)

Oblečení ve školním stylu - zsnovapaka merch

Oblečení ve školním stylu - zsnovapaka merch

Otevíráme školní e-shop pouze na 14 dní. Využijte jedinečnou příležitost a získejte svůj merch. ukončení objednávek 26. září www.kraloveskoly.cz/zsnovapaka (více)

Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského

Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského

Výzva č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I Od 1. 9. 2022 realizuje naše škola vybrané šablony výzvy v rámci vlastního projektu „Šablony OPJAK ZŠ Nová Paka Komenského“. Cílem výzvy je přispět k…(více)

Nabídka práce - speciální pedagog

Základní škola vyhlašuje konkurz na místo speciálního pedagoga pro předmět speciálně pedagogické péče. Počet vyučovacích hodin – 7. Přihlášky posílejte na adresu školy. (více)