Uzavření Jiráskovy ulice

Vážení rodiče, od 3. dubna 2023  do 5. května 2023 bude uzavřena Jiráskova ulice (od viaduktu směrem ke školnímu dvoru) pro veškerý provoz. V této době bude průjezdná pouze Školní ulice od  pošty k…(více)

Světový den Downova syndromu

Světový den Downova syndromu

Na 21. března připadá Světový den Downova syndromu. Jeho úkolem je zvýšit povědomí o tomto zdravotním postižení. I my jsme se zapojili do ponožkové výzvy a v tento den jsme si oblékli dvě různé…(více)

Hodina pro předškoláky

Hodina pro předškoláky

Ve středu 8. března si předškoláci přišli vyzkoušet, jaké to bude ve školních lavicích. Jako na správné školáky, na ně čekala 45 minut dlouhá hodina, ve které si vyzkoušeli činnosti velmi podobné těm…(více)

Karneval ŠKOLNÍ DRUŽINY 2023

Karneval ŠKOLNÍ DRUŽINY 2023

Protože je únor dobou masopustu a karnevalových zábav, připravili jsme pro děti ze školní družiny na úterý 21.2. také karneval, se kterým nám pomohly studentky 4.ročníku pedagogické školy. Žákyně si…(více)

Lyžařské závody

Lyžařské závody

Ve středu 15.2.2023 jsme usoořádali lyžařské závody pro žáky naší školy. Celkem se zúčastnilo 66 lyžařů. Některé přihlášené skolila na poslední chvíli nemoc, jinak by byl počet mnohem větší. V…(více)

Bruslení 4.A

Bruslení 4.A

Žáci 4.A mají za sebou 5 lekcí bruslení. Obzvláště poslední hodnu jsme si moc užili. Kluci si zahráli dokonce i fotbal :) . Budeme se těšit zase za rok. (více)

Cinklo to !

Cinklo to !

Dne 20. 1. 2023 jsme byli účastníky krajského kola ve florbalu. Na tento turnaj jsme jeli do Předměřic nad Labem. Celkově zde boj o zlato a postup do republikového finále sehrálo 10 týmů. Konkurence…(více)

Kukátko č. 93 Leden

Kukátko č. 93 Leden

Vyšlo nové Kukátko číslo 93. za měsíc leden. Tak nakoukněte do dění v naší škole. Aktuální vydání: Kukátko č.93 Leden-2023.pdf Archiv našeho časopisu za školní rok 2022-2023 ve složce "KUKÁTKO" (více)

Lyžařský kurz 2023
led

Lyžařský kurz 2023

Ve středu dne 25.1 2023 jsme se vypravili se třídou 8.A na lyžařský kurz do Strážného na Grohmanovu boudu. Nejprve jsme absolvovali 6 km trasu do kopce, při které nám naštěstí vyšlo dobré počasí.…(více)

Leden ve 2.A
led

Leden ve 2.A

Leden byl nejen v naší třídě ve znamení králů. V hodině Pracovních činností si děti vyrobily Tříkrálové koruny z papíru a lesklých plastových pásků. Při " Klíčování" v městské knihovně všichni žáci…(více)