9.B na výletě

9.B na výletě

9.B si užila s třídní učitelkou Ivonou Hykyšovou povedený třídenní výlet v Sedmihorkách a okolí. Bydleli v chatkách v kempu Sedmihorky, kde hráli přehazovanou, volejbal, stolní hry, užívali si…(více)

Školní závody v atletice pro I. stupeň 2022

Školní závody v atletice pro I. stupeň 2022

Školní závody v atletice pro I. stupeň 2022 - FOTOGRAFIE   (více)

Dětský den ve školní družině

Dětský den ve školní družině

Ve středu 1.6.2022 jsme pro děti ze ŠD uspořádali oslavu Dětského dne. Hned na úvod nás přišly pozdravit pečovatelky z Domu seniorů v Nové Pace, které s sebou přivezly na vozíčkách babičky, od…(více)

Exkurze do západních Čech

Exkurze do západních Čech

Dne 2.června 2022 se převážně žáci 9.tříd a další z 2.stupně vydali autobusem s učiteli dějepisu a panem ředitelem do západních Čech.       Navštívili oblast Chodů a hlavně rodné město Jana Sladkého…(více)

EXKURZE DO TECHMÁNIE PLZEŃ

EXKURZE DO TECHMÁNIE PLZEŃ

Dne 19. 5. 2022 se úspěšní řešitelé Matematického klokana vydali do plzeňské Techmanie. Exkurze se zúčastnilo celkem 48 žáků 6. - 9. tříd škol Novopacka, jejichž učitelé jsou zapojeni do pracovní…(více)

"Poznáváme matičku Prahu" - Exkurze 6.tříd

"Poznáváme matičku Prahu" - Exkurze 6.tříd

Matička Praha Dne 25.5 v 7:20 jsme se sešli na autobusovém nádraží, odkud jsme vyráželi do Prahy na Vyšehrad. Do Prahy jsme jeli s paní učitelkou Vondráčkovou a panem učitelem Macákem. Když jsme…(více)

Královská cesta - Exkurze 7.tříd

Královská cesta - Exkurze 7.tříd

Královská cesta    Vzhledem k tomu, že se letos v dějepise učíme o jednom z nejvýznamějších českých panovníků, o Karlu IV. , tak jsme byli rádi, když jsme dosatli nabídku na exkurzi do Prahy na…(více)

5.B a Enkaustika

5.B a Enkaustika

5.B navštívila DDM, aby si zde pod vedením šikovné paní Končické vyzkoušela techniku zvanou Enkaustika. Páťáci si vybrali barevné voskovky, které si podle libosti nanášeli na žehličku. Teplým voskem…(více)

5.A, 5.B v Planetáriu

5.A, 5.B v Planetáriu

Na konci dubna navštívily páté třídy Hvězdárnu a Planetárium v Hradci Králové. Akce byla financována z novopackého MAP. Žáci obdivovali dalekohled na pozorování Slunce, prohlédli si model otáčení…(více)

реєстрації дітей до перших класів - Zápis pro ukrajinské žáky

Шановні батьки, ми хочемо запросити вас дo реєстрації дітей до перших класів, яка відбудеться 2. червня 2022 o 14:00 - 17:30. Детальніше ви можете прочитати в нашій листівці на сайті школи. Dne 2.…(více)