Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

Hodina tělesné výchovy pro předškoláky

V hale ZŠ Komenského jsme přivítali budoucí prvňáčky. Září je ještě hodně daleko, ale paní učitelky si připravily mnoho sportovních stanovišť a děti si tak mohly vyzkoušet to, co je bude čekat na hodinách „tělocviku“. Sportovalo se 45 minut a hned na začátku děti začaly rozcvičkou na písničku Večerníček. Pak už se rozeběhly do celé tělocvičny a střídaly stanoviště. Paní učitelky mohly jenom chválit a dětem na konci hodiny předaly Fidorkové medaile. Děkujeme rodičům, že s dětmi přišli a společně se opět uvidíme na "Hodině pro předškoláky" 20. 3. 2024

                                                                                                                                                                       Martin Štryncl