Turnaj v PIŠQWORKÁCH- oblastní kolo

Turnaj v PIŠQWORKÁCH- oblastní kolo

  • Karolína Bartošová
  • 15. 11. 2023
  • Aktuality

Ve středu 1.11. se žáci z postupujících týmů školního turnaje v pišqworkách utkali o postup do kola krajského. Byť všichni soutěžili statečně a v plném nasazení, tak se ze základní skupiny probojovali do play off pouze dva z našich týmů. O bronz se utkala děvčata Darča Jirásková, Ája Smrčková a Kája Kazdová, která ale bohužel nakonec obsadila 4. místo. Nejlépe si vedli Dan Brendl s Ondrou Maškem a Aničkou Hrnčířovou, kteří ve velmi napínavém finále obsadili krásné 2. místo a zajistili si tak postup do krajského kola, které se uskuteční v listopadu v Hradci Králové. Postupujícímu týmu budeme držet palce a  všem zúčastněným žákům děkujeme za skvělé herní nasazení a reprezentaci naší školy!