Florbal - chlapci 5-7 třída

Florbal - chlapci 5-7 třída

V pátek 10. listopadu jsme odehráli okresní kolo ve florbalu. Ani v jednom z pěti zápasů jsme neprohráli v základní hrací době, porazili jsme vítěze turnaje a obsadili třetí místo.

Už sice víte úplně všechno, ale jak chlapci turnajem prošli?

Dobře obsazený turnaj pro nás začal zápasem s týmem Cerekvice a první remíza 2:2 a prohra na rozhodující nájezd. Další zápas se ZŠ Železnická Jičín jsme vyhráli 3:1. Remízou skončil zápas se základní školou Na Daliborce Hořice. Perfektní zápas odehráli naši chlapci se ZŠ 1 Jičín, se kterou jsme odvrátili porážku 1:2 sedm vteřin před koncem. Honza Sucharda vstřelil gól na 2:2 a šlo se do nájezdu, který jsme proměnili. Poslední zápas se školou z Bělohradu jsme zvládli 4:1.

Turnaj byl neskutečně vyrovnaný a naši chlapci odvedli výbornou práci. Děkujeme za dobrou reprezentaci naší školy jak sportovním výkonem, tak ve slušném chování.                                                                                                    Martin Štryncl

Konečné umístění týmů:

1. ZŠ Jičín, 17.listopadu

2. ZŠ Cerekvice nad Bystřicí

3. ZŠ Nová Paka, Komenského

4. ZŠ Hořice, Na Daliborce

5. ZŠ Jičín, Železnická

6. ZŠ Lázně Bělohrad