Atletické závody 1. stupně

Atletické závody 1. stupně

Dne 22. 6. 2023 jsme uspořádali atletické závody 1.stupně. Žáci soutěžili ve čtyřech atletických disciplínách. Skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a ve dvou bězích - sprint na 60m a vytrvalostním závodě. 1. třídy běžely 300metrů, 2.-3. třídy 400metrů a 4. - 5. třídy 500 metrů. Závodů se zúčastnili prakticky všichni žáci, kteří byli tento den přítomni ve škole. Vše se zdárně zvládlo, první tři závodníci v každé kategorii byli odměněni medailí a diplomem. Uznání ale zaslouží všichni. Zároveň musím poděkovat všem učitelům za pomoc při těchto závodech. Velice nám pomohli i žáci devátého ročníku, kteří působili v roli pomocných rozhodčích. Určitě budeme v těchto závodech pokračovat i v příštím roce.  V září nás čeká školní stovka a  dvoustovka, což jsou disciplíny, které se běhají ve "Štafetovém poháru."                               Milan Schlögl