Problémy s bakaláři

Problémy s bakaláři

Vážení rodiče a žáci,

v poslední době se na nás obracíte s žádostmi o vygenerování nových hesel do Bakalářů. Systém vám hlásí, že platnost hesla vypršela. Konkrétní požadavky jsme nejprve vyzkoušeli přihlásit přímo na webu, hesla byla platná.

Pokud si heslo nepamatujete,  na přihlašovací obrazovce je odkaz zapomenuté heslo, tam zadejte svou mailovou adresu, kam vám poté přijde odkaz pro změnu hesla.

Případně zkuste restart telefonu.

Dotazy výhradně mailem

Prosíme dotazy ohledně bakalářů vždy pokud možno posílejte mailem na ondra.kaspar@zsnovapaka.cz. Usnadníte tím řešení problémů - rychleji dohledáme, zda máme váš mail v evidenci Bakalářů.

Aktualizace

Společnost Bakaláři vydává každý týden několik aktualizací, které se snažíme aplikovat na náš server každou neděli večer. Občas jsou aktulizace větší a vyžadují aktualizaci mobilní aplikace ve vašich telefonech. Proto prosím vždy zkontrolujte, zda máte aktuální verzi. Stačí v GooglePlay vyhledat aplikaci Bakaláři a pokud je dostupná aktualizace, objeví se tlačítko "aktualizovat", pokud je aktuální, je zde tlačítko "otevřít".

Přikládáme vyjádření společnosti Bakaláři OnLine:

U starších verzí Android (7.1.1.) se může stát, že toto zatím nebude fungovat. Uživatelům doporučte restart telefonu a aktualizaci aplikace. Pro přístup používejte webovou aplikaci.
Děkujeme za pochopení.  

Ing. Ondřej Kašpar
správce ICT