Jarní jarmark třídy 5.B

Jarní jarmark třídy 5.B

Náš jarmark se mi líbil, protože jsme všichni z naší třídy mohli spolupracovat a prodávat hodně krásných věcí: vázičky, knoflíky, oříšky v čokoládě, šité hračky, čelenky a tak dále.

     Asi nejvíce se mi líbilo dělání důležitých věcí. Jako třeba výroba loga, názvu, zdobení klobouků. Také se mi hodně líbilo, když jsme dělali výrobky doma, mohli nám pomoct kamarádi nebo naše rodina.

Příprava na jarmark byla úžasná, protože jsme si mohli vybrat, s kým bychom vyráběli a spolupracovali. Také jsme si rozdělovali role , jako: ti , kteří měli na starost peníze, propagaci akce, vedoucí třídy a tak dále.

Celkově se mi jarmark hodně líbil a skvěle jsem si ho užil.

    Tenhle jarmark byl uspořádán, abychom si vyzkoušeli pevnost kamarádství, důvěru mezi námi a roli prodavačů vlastních výrobků.

 

Tobiáš Soběslav, 5.B