Cvičení v přírodě

Ve středu 6.3.2019 třída 5.B absolvovala v rámci projektového dne 12km výšlap. Ráno jsme vyrazili Máchovou stezkou na Brdo. Původní záměr byl navštívit Kumburk, ale pro velmi špatnou fyzickou…(více)

Bude jarmark!!! :-)

Bude jarmark!!! :-)

Moc se těšíme na náš jarmark. Přijďte se podívat, pokoupit, pojíst a pobavit se. My tam budeme...Vaše 4.A (více)

Vzdělávací program Semiramis 4.A

Vzdělávací program Semiramis 4.A

Ve středu 27.3.2019 jsme se, tento školní rok již podruhé, setkali s našimi školitelkami Eliškou a Terezou z Centra primární prevence Semiramis se sídlem v Hradci Králové. Téma našeho setkání neslo…(více)

úno

Karneval ŠD

V úterý 19.2.2019 jsme uspořádali pro děti ze ŠD karneval. Sešli jsme se všichni v aule naší školy a přehlídkou masek byl karneval zahájen. V průběhu si děti zatancovaly, zasoutěžily a také se…(více)

led

Závody ve slalomu na Ski Máchovka 2019 - školní kolo

V úterý 29 .ledna uspořádala naše škola ve skiareálu Máchovka školní lyžařské závody pro chlapce a děvčata od 1. do 9. tříd. Závodů se zúčastnilo přes 100 žáků, kteří soutěžili v pěti kategoriích. …(více)

Abeceda peněz s Českou spořitelnou 4.A
led

Abeceda peněz s Českou spořitelnou 4.A

15. ledna jsme se vydali na první část projektu s Českou spořitelnou přímo do budovy ČS v Nové Pace. Celý projekt je založen na velmi zajímavé myšlence založení firmy dětmi s počátečním kapitálem,…(více)

Vánoční bruslení a spaní ve škole 4.A

Vánoční bruslení a spaní ve škole 4.A

Třída 4.A se v pátek 14.12. po škole vydala na bruslení. Děti se učily základům bruslení, zahrály si hry na ledě a užily si společnou hodinu bruslení. Největší poklona patří Natálce P. a Ondrovi D.,…(více)

Vánoční přání

Vážení rodiče, zaměstnaci školy Vám všem přejí radostné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti v novém roce. Mgr. Milan Schlögl ředitel školy (více)

Poděkování dětem ze 4.B

Poděkování dětem ze 4.B

Již podruhé čtvťáci zpestřili dětem z 1.A a 1.B běžný školní den. Poprvé to bylo v říjnu, kdy každý prvňák skládal svoji Halloweenskou skládanku. 13.prosince si pro nás kluci a děvčata připravili…(více)

Podorlický skanzen Krňovice 4.A a 4.B

Podorlický skanzen Krňovice 4.A a 4.B

Třídy 4.A a 4.B se společně vydaly na předvánoční výlet do skanzenu v Krňovicích. Byl to moc pěkný výlet, kde si děti vyrobily vánoční ozdobu ze skleněných perliček . Také si prohlédly celý skanzen s…(více)