Oslavy 100. výročí republiky

Oslavy 100. výročí republiky

Dnešní školní den nebyl jen tak obyčejný.  I naše škola se připojila k oslavám 100.výročí od vzniku republiky. Každá třída se zapojila do výzdoby školy a při vyučovacích hodinách se děti seznamovaly…(více)

Turnaj ve stolním tenise

Turnaj ve stolním tenise

V pátek 26.října se družstva  chlapců a dívek naší školy zúčastnila okresního kola ve stolním tenise. Tradičně tuto soutěž pořádá Masarykova ZŠ Stará Paka. Turnaj proběhl za účasti 5-ti dívčích a 5…(více)

Školní stovka a dvoustovka

Školní stovka a dvoustovka

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 jsme na atletickém stadionu uspořádali atletické závody pro žáky prvního stupně. Všichni žáci  závodili v běhu na 100 m a 200 m. Počasí nám přálo, takže sportovní den se…(více)

Začátek nového školního roku
srp

Začátek nového školního roku

Nový školní rok začíná v pondělí 3. 9. 2018. Začátek v 7:40 – konec v 9:00 hodin. Pro žáky 1.tříd je začátek v 8:00 hodin v aule školy. Školní družina funguje již první den do 16,00 hodin.  V úterý…(více)

HTML galerie ZoneramaHTML galerie 1(více)

Rozloučení žáků 9. tříd se školou

V pátek odpoledně 25.6.2021 se sešli žáci devátých tříd s některými učiteli ve škole a formou různých soutěží se rozloučili s letošním školním rokem. (více)

Hýbeme se hezky česky

Prosím, podpořte nás v soutěži:  https://www.hybemesehezkycesky.cz/online-hlasovani/detail/44?region_id=45 (více)