Den v přírodě 1. B

Den v přírodě 1. B

Ve čtvrtek 25.6. se konal Den v přírodě. Všechny třídy strávily celé dopoledne venku. Děti z 1.B vyrazily s paní učitelkou a paní asistentkou k pomníku dvou sovětských pilotů na Staropacké hoře. "'Ke křídlu" jsme šli přes Podlevín a z Podlevína přímo k cíli nám pomohla vytvořená mapa Vojtíkem Jelínkem. Díky ní jsme se neztratili a dorazili bez problému na místo. Zpátky už jsme chtěli jít jinou cestou, ale v lese jsme špatně odbočili. Cesta byla trnitá, tedy spíš plná kopřiv (některé byly vyšší než naši prvňáčci). Nakonec nám poradila paní učitelka ze staropacké školy, kterou jsme náhodně potkali, a my už pak věděli kudy kam. Zacházka byla jen půl kilometru delší, takže to nebylo nic drastického. Když jsme dorazili zpět na náměstí, pochutnaly si děti za odměnu na zmrzlině. 

Děti byly skvělé, teplo bylo velké, ale snesitelné. Zítra už nás čeká poslední den v první třídě a hurá na prázdniny. 

https://photos.app.goo.gl/mnxMmvijtNTRiHaK7