Zpívali jsme koledy a VY SPOLEČNĚ S NÁMI – BYLO NÁS VÍCE NEŽ 650 ZPĚVÁKŮ

Veliký a nádherný zážitek jsme si společně připravili na poslední školní den v roce 2023.
Sešli jsme se ve sportovní hale základní školy a to v naprosto nečekaném počtu.
Stává se již velice milou tradicí, že si společně zazpíváme vánoční koledy za doprovodu hudebních nástrojů. Zaznělo sedm koled: Nesem Vám noviny, Veselé vánoční hody, Půjdem spolu do Betléma, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Já malý přicházím koledovat, Byla cesta, byla ušlapaná, Štědrej večer nastal.
Dokonce na přání pana ředitele jsme i vyzkoušeli ze zpěvu Vás rodiče a dopadli jste na výbornou :)
Chválíme všechny žáky od prvních do devátých tříd za sborový zpěv a Vás rodiče za milou návštěvu :)
                                                                                                                                        Martin Štryncl

Video ZDE: https://photos.google.com/share/AF1QipMXhumVSUHxa4RFArrqk-m_U5yLuj9wnuE0cHA1wIqhec9uZsmplhFuFoaLp_VEeQ?pli=1&key=QmEwT0t6c1NiY25SSExuTVZGUnF3ZjdNeHhZc3hR