Sbírka pro útulek 3.C

Děti ze 3.C se dohodly, že by rády před Vánoci podnikly nějaký společný dobrý skutek. Nejdříve ve třídě proběhlo přednesení návrhů. Poté následovalo demokratické hlasování a následně byl vybrán projekt, který navrhovalo více dětí, a to byla sbírka pro útulek. Do útulku jsme zavolali, abychom věděli, co mají děti nosit.  A poté jsme se pustili do práce. Staré deky, ručníky, kapsičky pro kočky, granule pro psy, hračky, piškoty, dobrůtky, slunečnici pro ptáčky. Byla toho opravdu spousta. Obrovské poděkování patří našim rodičům, kteří se do toho pustili s námi. Poslední pondělí před Vánocemi jsme šli na návštěvu do útulku. Vše jsme předali, pohladili si pejsky, kočičky, dokonce jsme se mohli s jedním pejskem projít a vyvenčit ho. Celá akce nás velmi zahřála u srdce a jsme pyšní, že jsme celý projekt z papíru, přenesli až do reality a opravdu se uskutečnil.