Základní škola Nová Paka Komenského zpívá koledy

Paní učitelka Lenka Hačková vede u nás na základní škole pěvecký sbor čítající cca 20 žáčků. Ale 20. 12. 2022 se pod její taktovku dostal sbor čítající cca 450 pěveckých hlasů. Celá naše škola se všemi žáky a učiteli nastoupila k soše J. A. Komenského a společně jsme si zazpívali čtyři české tradiční koledy: Pásli ovce valaši, Půjdem spolu do Betléma, Štěstí zdraví pokoj svatý, Nesem Vám noviny v doprovodu improvizované kapely tvořené paními učitelkami, ale i dětmi naší školy. Celá akce byla plánovaná na 10:30 a spolu s námi se sešlo i mnoho rodičů, aby si poslechli koledy a třeba i zazpívali s námi. Děkujeme zároveň panu místostarostovi Milanu Pospíšilovi, který si udělal čas a přišel si zazpívat s námi. Letos jsme takto zpívali již podruhé a pevně věřím, že za rok si tuto výjimečnou chvíli opět zopakujeme.