Krajské kolo Poháru rozhlasu

Ve středu 22.května proběhlo krajské kolo atletické soutěže “Pohár rozhlasu”, kam z 1.místa v okresním kole postoupilo družstvo žákyň 8.-9.tříd.Soutěž se konala v Hradci Králové za účasti 6 nejlepších týmů z jednotlivých okresů. Výsledky našeho družstva zkomplikovaly zdravotní problémy několika závodnic. Tento fakt se zjevně projevil na celkovém umístění.Dívky si z krajského města přivezly 5.místo.
Přesto si některá děvčata udělala osobní rekordy a zaznamenala několik individuálních umístění do 3.místa. Určitě spokojená ze závodů odjížděla Iva Ježková (9.A), která vyhrála vrhačskou soutěž, Kája Zrnová zaběhla 2.nejlepší čas na “osmistovce”, Kája Trubáková obsadila 3.místo ve skoku vysokém, naše štafeta”A” zaběhla 3.nejrychlejší čas v disciplíně 4x60m. Na atletický stadion Sokola Hradec Králové za naši školu nastoupily:
Kája Zrnová (8.B), Kája Kazdová (8.B), Darča Jirásková (8.B), Nela Kuchtová (8.B), Sára Fejfarová (9.A), Áňa Hrnčířová (9.A), Jára Kuncová (9.A), Kája Trubáková (9.A), Iva Ježková (9.A) a Eliška Ticháčková (8.A).

Všem vám patří poděkování za reprezentaci školy.