Atletický čtyřboj

13.října proběhlo v Jičíně okresní kolo v atletickém čtyřboji.Naše škola obsadila všechny vypsané kategorie: dívky mladší závodily ve složení A.Bartošová(6.B), K.Kuchařová (6.B), I.Kazdová (6.A), K.Prejsová (7.A) a V.Šenkyříková (7.B) a obsadily celkové 4.místo.
Za mladší žáky nastoupili: J.Sucharda (7.B), M.Lodr (7.B), S.Olša (7.A), J.Vít a P.Dlabola (6.A). Hoši dosáhli rovněž na 4.místo v okrese.
Starší žákyně získaly nejlepší umístění v rámci družstev naší školy, přivezly si ze závodů medaile, pohár a diplom za 2. místo.
O tento úspěch se zasloužily: K.Zrnová (8.B), K.Kazdová (8.B), D.Jirásková (8.B), J.Kuncová a A.Hrnčířová (obě 9.A).
Na 5.místě starších žáků se podíleli: D.L.Gonzáles (9.B), F.Kotyk (9.A), T.Lorenc (9.A), M.Hujer a S.Topič (8.B).
Všem patří poděkování za úspěšnou reprezentaci školy.