4.B na divadelních prknech
- Nina Podveská
- 22. 6. 2026
- Aktuality
Žáci 4. B si na konci školního roku připravili divadelní představení inspirované známými krkonošskými pohádkami. Divákům zahráli dva veselé příběhy – Jak chtěl Trautenberk sojčí peříčko a Jak chtěl Trautenberk prodávat vodu.
Představení odehráli hned několikrát. Jejich herecké výkony si mohli užít žáci od 1. do 7. třídy, děti z mateřské školy a odpoledne také rodiče, prarodiče, sourozenci a kamarádi. Každé vystoupení se setkalo s velkým úspěchem a odměnou jim byl zasloužený potlesk spokojených diváků.
Všem hercům patří velká pochvala. Svých rolí se zhostili s nadšením, zodpovědně se připravovali, poctivě se učili texty a během zkoušek i samotných představení prokázali skvělou spolupráci.