Logická olympiáda

• Karolína Bartošová
  • 23. 10. 2024
  • Aktuality

Soutěž v logické olympiádě proběhla online formou a zúčastnilo se jí celkem 20 žáků z druhého stupně. V krajském kole soutěžilo celkem  2 191 žáků. Jedním z nejlepších řešitelů z naší školy byla s umístěním v první třetině  Dominika Pohlová z 9.A a přibližně v polovině se umístili i Honza Sláma z 8.B a Martin Povr z 8.A. Vůbec ale nejlepším řešitelem se stal Marek Urban z 8.B, který vybojoval 15. místo, a stal se tak krajským semifinalistou. Jen pro zajímavost - Marek se umístil celkem na 245. místě z celkem 30 000 řešitelů v celé České republice. Všem řešitelům děkujeme za snahu, patří jim velká gratulace a díky za reprezentaci naší školy.  Markovi budeme držet palce v krajském kole, které proběhne 8. listopadu v Hradci Králové.