Olympiáda mateřských škol

První červnový čtvrtek s datem 6.6. se uskutečnila na novopackém stadionu atletická soutěž pro děti z mateřských škol z Nové Paky a okolí. Naše škola byla stejně jako v loňském roce městským úřadem požádána o spolupráci při organizaci. Po zkušenosti z předchozího ročníku jsme s účastí vůbec neváhali.Je radost vidět malé děti jak s nadšením běhají, skáčou a hází. Oslovená děvčata z 8.B : Kája Kazdová, Kája Zrnová, Darča Jirásková, Ála Smrčková, Nela Kuchtová a Natálka Matěnová významnou měrou pomohly při organizaci skoku do dálky a přípravou všeho pro soutěž potřebného. Za to jim bylo vysloveno poděkování nejen od pedagogického doprovodu (V.Šmidrkalová a p.ředitel M.Schlögl),ale také od ředitele soutěže a zástupců MěÚ v Nové Pace.